Reklama

Reklama

Vražda dvou milenců

  • USA The Killing of Two Lovers (více)
Trailer

Obsahy(1)

Snímek Vražda dvou milenců nás zavádí do ospalého městečka v srdci Spojených států. Sleduje čtyřicátníka Davida (Clayne Crawford), který se ze všech sil snaží udržet svou rodinu se čtyřmi dětmi pohromadě poté, co se s manželkou rozhodli rozejít. Přestože mají dohodu, že si mohou hledat novou lásku, David těžko přijímá nový milostný vztah své ženy. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (8)

BoredKid 

všechny recenze uživatele

Totálna strata času... Jedna velká depresia. Vlasatý gádžo si nechá skákať po hlave od tupej mindži s ktorou má štyri deti a od jej nového pichača. Nakoniec vlasáč dostane pekné bomby na hlavu a pekne spoločne si pôjdu so ženuškou kúpiť novú práčku akoby sa nič nestalo... WTF?? ()

Reklama

Teachman odpad!

všechny recenze uživatele

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Neni to film pro kazdeho, ale kdyz se zacnete divat, dodivate se do konce. Je to stylove a obcas dojemne.Pekny zvukovy doprovod a vizual az westernovy. Prirozene herecke vykonx. Nevime, ceho je hlavni hrdina schopen a on to nevi take. ()

DonBraso 

všechny recenze uživatele

Název dost zkresluje,ale je to citelná jednohubka,která by chtěla učesat a vynechat možná až zběsilej konec.Minutáž hraje proti,ale na Clayne Crawforda se dobře dívá a pamatuju si ho ze seriálu Rectify.Snímek se snaží být za každou dobu až moc art a to je možná ta tíha či zároveň velký plus.Kamera a tohle všechno už divák dramatu zná a obraz 4:3 už dávno přežitek,ale říkám jsou to ty nuance,který vesměs vezmete v potaz,že jsou.Snímek je jen o tom,když si dva manželé vezmou volno mezi sebou,jen s tím problémem,že bydlí nedaleko sebe a mají děti.Občas byla škoda,že ze strany manželky vlastně nedostáváte vůbec nic,co by diváka mělo vést,proč spolu už ty dva nejsou a nebydlí spolu.V tomhle snímek zbytečně ztrácí a věrohodnosti to moc nepřidá.Dobře naopak začlění děti vs táta.Zde je zase ta síla jen si do parku vystřílet pár raket do nebe jako to čím snímek měl být celou dobu.Sice milující otec a děti je silné,tak v konečné fázi šlápne na plyn a je hotovo.Snímek je asi o tom,že má cenu vydržet,když si myslíte,že něco děláte na maximum,ale proč manželka si nabrnkne milence se kterým nedochází celý snímek kromě jedné konfrontace k ničemu je na zváženou.Vnitřně je film skvělý a k zamyšlení.Jen záleží jestli čekat až tě někdo nakope nebo ne:)75% ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama