Bojovnice

Žoldnéřka O'Hara vede jednotku vojáků, jejímž úkolem je zachránit rukojmí držené v odlehlé části Afriky. Mise se však zvrtne a vojáci musí s místními rebely bojovat o život. (Canal+ Action)

JokerBaby odpad!

Veľmi dobrý začiatok. Režisér mal pokračovať v duchu akom to začalo . Potom sa to preklopilo na úplne iný film ktorý by bol dobrý ale musel by byť inak zrežírovaný.. Za mňa nie . Nuda . ()

Kenji

Chcel som pozerať Teneta, ale nakoniec som si miesto toho šľahol dva b/céčkové snímky. Rogue. Takže Megan Fox spolu so Stonebridgom ako žolďáci v Afrike. Záchrana rukojemníčok, nejakí tí teroristi a nejaké vraždiace levy. To nemôže dopadnúť zle? Alebo môže? Nuž Megan svoju najlepšiu scénu v živote už natočilo. (Postávanie okolo auta s filtrom od Michaela Baya) Takže ako badass vedúca bola dosť nepresvedčivá. Stonebridge hral to čo mu ide najlepšie, hlášky padali jedna za druhou, ale bohovsky chýbal Scott, aby mu to odbíjal späť Akcia miestami sa dali, miestami šemitná. Levy boli najlepšie na začiatku v klietkach, keď boli ešte skutočné, ale CGI verzia bola strašne lacná. Ak chcete boj v Afrike tak si pozrite Slzy slnka a ak chcete levov ľudožrútov tak si dajte Lovci lvu. Alebo si dajte tretiu sériu Strike back z Afriky. Jo to si dám ja ()

zodiak217

Megan Fox mám zafixovanú ako hlupučkú naivku z filmu Diktátor, no v tomto filme ukázala, že vie zaujať a vie zahrať aj v akčnom filme pekne drsnú vojačku tak aby to nevyzeralo hlúpo. Čo naopak vyzeralo hlúpo bola umelá, počítačom vytvorená levica, puma alebo čo to bolo, čo celkom znižovalo hodnotu tohto filmu, no so živou levicou by sa ťažko točilo. Za mňa ale mal film náboj a nenudil som sa, takže akčný film ako sa patrí. Stále sa niečo dialo, film gradoval a mal tú správnu atmosféru. ()

maximusBZ odpad!

Bože môj filmový priemysel je na tom zle , vojnové filmy su na tom zle tento fim mal snad všetko co môžete neznášať na filmoch o seal a spec . jednotkách... Ako kurva zistil podla tej skalky ze ta voda je hlboka ? ()

markinho83

Někdo tu vyblil, že to je mix Slz Slunce a Lovců lvů, ani jednomu filmu to nesahá po kotníky, šílený digi, hl.postave to nevěříte, sledujte její pohyby, které dělá při akci ()

Sa.sa

Není to tak zlé jak to vypadá podle hodnocení... Přestřelky fajn, prostředí nádherné a námět fajn... Ta nasraná lvice byla fakt super! Ale ten konec to posral, ale co čekat od Amíků... No, ale rád jsem se podíval a pobavil... ()

Nektarinka

Chápu většinu lidí co dala tak nízké hodnocení, kdybych neměla slabost pro tyhle vojenské mise o pár členech někde v divočině možná bych hodnotila podobně. Co se týče Megan Fox.. já osobně musím uznat že je to překrásná žena, vždycky byla a i ti co jí nejvíce nenávidí případně negativně napadají její vzhled si myslím že nejsou úplně upřímní a kdyby měli možnost určitě by si dali říct.:-D Co se týče jejího hereckého umění.. jasně že to není jedna z nejlepších hereček, asi je to pořád více modelka než herečka. Já jí ale mám ráda a obecně po celém světě si myslím platí že jméno Megan Fox je synonymum pro krásu. Co se týče tohohle filmu podle jistých informací se na něj Megan připravovala se specialistkou co jí ukazovala jak držet a běhat se zbraní a celkově ten " military " dojem a já tu snahu oceňuji a myslím že to bylo vidět. Philip Winchester a jeho hlášky - super :-D. Samozřejmě uvedu i trošku kritiky abych tu jen nevychvalovala Megan, jen mi prostě moc nepřijde fér jak jí každý sráží:-(. Ta digi lvice se mi vůbec nelíbila, ale za to nese vinu malý rozpočet. To že náboje 9mm neublíží lvu je nesmysl podle mě, když už tedy neměli munici do automatických zbraní. Rukojmí mi nebyly moc sympatické. Každopádně já jsem spokojená a na závěr informace o Lvích farmách - určitě ukazuje správně na špatnou věc! 4/5 ()

VelitelDezko

Z akého dôvodu sú všetky postavy v tomto filme mentálne retardované? To je taký problém natočiť film, kde by mala aspoň nejaká časť postáv rozum? Väčšina postáv má asi šedý zákal v pokročilom štádiu, pretože mnohokrát neboli schopné zasiahnuť človeka na vzdialenosť < 5 metrov... Okrem toho je celý dej nudný a vo filme sa nachádza až priveľa scén, ktoré ho len zbytočne naťahujú. Asi každý, kto tento nezmysel videl pochopí, že nemá význam film nejak extra rozoberať, pretože má až priveľa chýb a ja tu nechcem písať slohovku na tisíc slov. 1/5 - režisér asi nikdy nestretol človeka s väčším IQ ako 80 ()