Epizody(52)

JamesSi

Když poprvé vyšel trailer na Thundercats Roar způsobilo to zpočátku dost velký odpor. diváků Odpůrci z různých těch "message boardů" si stěžovali na příliš zjednodušený styl inspirovaný Časem na Dobrodružství, Steven Universe apod. Nadávači ho nazvali "CalArts" dle kalifornské školy odkud pochází většina hollywoodských animátorů. Upřímné mě trailer zase až tolik neurážel. Jestli mě něco uráží na CalArts je to to, že pokud máte na to, zaplatit si 100 000 dolarů za rok, dostanete mnohonásobně větší šanci uspět v americkém animačním průmyslu, než člověk s pílí a talentem ale bez těch milionů korun. Po zhlédnutí prvních několika epizod musím říct, že Hromkočky nejsou nejhorší věc na světě. ALE jsou upřímné dost otravné a hyperaktivní. Zápletka často nemá šanci mít jakoukoliv emoci. I výbuch planety a smrt většiny populace je zkrácená na deset vteřin. Je to údajně parodie na první část původního seriálu, což je hůř pochopitelnější pro nové diváky. A pro ové diváky by to asi mělo být, když je to reboot pořadu pro děti. Není to tak, že bych to nesnášel, ale víc ne několik epizod asi nedám. Snad tvůrci udělají něco lepšího - tohle působí jako studiová práce na zakázku. ()