Od veci (TV pořad)

Komedie

Slovensko, 2015, 27 min

• majo25

Humor je na hranici nudy až trápnosti, vizuálne neestetické, ale v hlavnom rade absolútne nevtipné. Kváziinteligentný humor nefunguje. Tí komici boli o niečo lepší v hokejovom "od veci", či ako sa to volalo.(3.12.2015)

• Saintcrux

Jedna hviezdička za vizuálne prevedenie. Humor je skôr trápenie.(9.11.2015)

• bulbasaur

Bratislavska kaviaren sa asi tesi, no mne ani brvou nepohlo a z vlastneho zivota citim viac situacnej srandy ako z tejto nudnosti. Je toto vobec vtipne? Asi len autorom onej realnej nudy(4.11.2015)

Pôsobivý experiment, ktorého význam spočíva v tom že nefunguje. Improvizačný humor ktorý je perfektný v talk-show v rádiu, ale brutálne nestíha v sketch-show. Sem tam sa podarí pomerne dobrý gag, celkovo je to ale dosť slabé. Jediné na čo sa pozerá dobre sú animácie, a to bohužiaľ nestačí. Takže prínos tohto dielka je objav novej slepej uličky, budúce generácie to snáď využijú a vyhnú sa jej. BTW, Od veci_FM v rádiu je super a odporúčam ho.(4.11.2015)

• ZetDaElO

Ak by to bol iba obrazový záznam inak skvelej rádiovej show na Rádiu_FM, bolo by to skvelé. Ale časti zamerané na pripravené skeče s animovaným pozadím sú vyslovene nudné. Sila štvorice je totižto v improvizovaní, tak prečo ich stavať do tejto role.Najlepšia alternatíva by bolo live vysielanie vystúpení zo Štúdia č.5. 4/10(19.9.2016)