Rozdělené sestry

• Německo Im Feuer - Zwei Schwestern (více)

Rojda je mladá německá vojákyně s kurdsko-iráckými kořeny, která od dětství žije v Německu. Nyní hledá svou matku Ferhat v řeckém uprchlickém táboře. Když se obě po tolika letech odloučení konečně najdou, jsou nadmíru šťastné. Jejich štěstí však brzy opadne, když se Rojda dozví, že její sestra Dilan je stále v Iráku. Rojdě se podaří přivézt matku do Německa, ale se sestrou se jí nepovede spojit. Když zazvoní telefon a Dilan se zmíní o kurdských bojovnících, Rojdu přepadne strach. Rozhodne se požádat o převelení do iráckého Erbílu, aby mohla sestru najít. Jakmile tam Rojda dorazí, rychle si získá důvěru bojovnic. Čím intenzivněji však po své sestře pátrá, tím více se ocitá lapena mezi dvěma světy. (Cinemax)

Trailer

kolemjdouc

Epizoda která se mohla odehrávat ve kterékoliv z válek.Rozhodnutí pár politiků přináší jen bolest a slzy.Po celém světě.Herci podali dobrý výkon.Není tam nic narafičeno tak,že by vás to mělo posadit na zadek.Herci odvedli poměrně dobrý výkon.Pro mě je to natočeno tak , že věřím,že se to tak stalo.A nejen že to je příběh Rojdy. ()