poster

The Gore Gore Girls

 • USA

  Blood Orgy

 • Austrálie

  The Gore Gore Girls

 • Velká Británie

  The Gore Gore Girls

 • Nový Zéland

  The Gore Gore Girls

Horor / Thriller / Mysteriózní / Komedie

USA, 1972, 84 min

Scénář:

Alan J. Dachman

Kamera:

Alex Ameri

Střih:

Alex Ameri
(další profese)
 • Campbell
  ***

  Neuvěřitelně tupá Lewisova podívaná. těšil jsem se na jeho další gore majrstešik a dostal jsem průměrnou sračku. Hlavním problémem filmu je samotný hlavní hrdina který je ubohej, nevtipnej a děsně otravenj. To jak ví všechno lépe než policie nebo jak je u všeho nad věcí mě děsně sralo. A herec který ho hrál byl odpornej ostatní herci a herečky taky nebyly zrovna 2x dobří ale co čekat od ženských ve filmu který mají za účelem se jen svléknout? :-) Gore je tu kupodivu poměrně slabé. 2000 maniaků, Blood feast, jsou parádní gorefesty, tohle je ale takové nedodělaná a scéna s žehličkou je tupá a další scéna s uřízlýma ceckama je spíše k smíchu. Celkově nic moc, ale na jedno podívání to přeci jenom jde.(16.12.2013)

 • gumli
  **

  Súkromný detektív Abraham a reportérka Nancy,snoria po striptízových baroch,chcú prísť na to,kto zabíja mestské radodajky.Skoro celý film sa odohráva v nočných kluboch a striptízových baroch.Celý film pôsobí smiešne a netreba ho vôbec brať vážne.Kopa krvi,brutálne vraždy,na dobu vzniku filmu dosť odvážne.Ale to všetko pôsobí síce nechutne ale zároveň až komický.Striptérky a klubové tanečnice nie sú pekné,niektoré až svalnaté,kopa nahoty,ale nie moc peknej.Ale vraždy sú dosť vynaliezavé,niekedy až bizarné.Jednej žene napríklad s tĺčkom na mäso naklepe zadok až do krvi a potom ho ešte nasolí a pokorení.Tak toto som ešte teda nevidel,ani vo sne mi také niečo nenapadlo,že takéto niečo niekto vôbec môže vymyslieť.Nechutný film,detektív je šašo a reportérka síce celkom ujde,ale je to taká naivka.(17.12.2009)

 • Isherwood
  ***

  Cynické soukromé očko společně s rajcovní novinářkou odhalují pozadí brutálních vražd mladých striptérek, za kterými možná stojí spiknutí katolických feministek. Horor je to jenom v náznacích, byť gore je opravdu působivý a zvláště takové naklepávání zadečku či žehlení tváře dává zabrat i po letech. Mnohem více je to však detektivka, která zoufale neví, zda má na noirovou školu odkazovat či ji parodovat. Hlavní hrdina oplývá cynismem, ale ten se míjí účinkem díky neplastičnosti zbytku postav. Celek se tak příšerně bije v mezižánrovém fightu, který nakonec končí nerozhodně. Pokud to však budete brát jako béčkový úlet, docela se pobavíte.(27.8.2007)

 • sedm.1
  *

  Filmový brak,který obsahuje naprosto příšerné(či lépe řečeno amaterské) herce,a čtyři opravdové gore scény.Víc k tomu nemám co dodat.(19.10.2005)

 • destroy83
  ****

  Průkopník filmového gore Herschell Gordon Lewis servíruje divákovi opět mix krásných žen a lahůdkového gore s neotřelými nápady. Snímek diváka přivádí do prostředí striptýzových klubů, kde může být svědkem několika zajímavých vystoupení, které tvůrce střídá s brutálním gore páchaném právě na striptýzových tanečnicích zabijákem, jehož totožnost zůstane divákovi utajena až do samotného finále. Po stopách nelítostného zabijáka se vydává atraktivní novinářka Nancy, která si za tímto účelem najímá místní špičku mezi soukromými detektivy, Abrahama Gentry. Cynický detektiv a hloupá novinářka tvoří nesourodou dvojici, skrze kterou tvůrce vkládá do dílka jistou dávku humoru, jež vystupňuje zobrazením feministické skupiny. Herci za mnoho nestojí, ovšem gore je vskutku vymazlené a kamera bere vše. Provedení brutálních mordů je vskutku, jak je již výše zmíněno, neotřelé. Lewis servíruje například smažené hranolky s částmi obličeje či pořádně naklepanou prdelku s porcí soli a pepře. Děj je vlastně taková krvavější detektivka proložená nahotou, gore a samozřejmě jistou dávkou ujetosti, jež k tvůrci samotnému prostě patří. V rámci žánru dávám čtyři hvězdy.(2.4.2011)

 • - Jedná se o jediný film režiséra Herschella Gordona Lewise, který byl předložen cenzorům z MPAA. Snímek dostal omezení přístupnosti X, tedy nejvyšší. (Epistemolog)

 • - Tento snímek byl zařazen na DVD kolekci Blood Feast Film Series, která byla v roce 2017 na předávání cen Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films nominována na hlavní cenu Saturn v kategorii Nejlepší DVD / Blu-Ray Collection. (Epistemolog)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace