Městečko South Park - Série 10 (2006) (série)

Běž, Bože, běž, část první (S10E12)

(epizoda)
  • USA Go God Go

Cartman se pokouší cestovat do budoucnosti, aby si koupil novou počítačovou hru. (TV Prima)

lukasd

- Garrison: Tak děti, mám za úkol naučit vás teorii evoluce. Já si například myslím, že evoluce je pěkná hovadina, ale stejně ji musím učit. Na začátku jsme byli ryby a čvachtali jsme se ve vodě. Jednoho dne měly dvě ryby postižené dítě, které se lišilo a muselo nějak přežít. Tak si postižená ryba udělala další postižené dítě, které jednoho dne vylezlo z oceánu pomocí svých zmutovaných ploutví. A pak opíchal nějakou veverku do zadku a tím vzniklo tohle. Postižená žáboveverka, která pak zplodila opičí rybožábu. A pak tahle opičí rybožába opíchala tuhle opici, která měla další zmutované dítě, které přefiklo další opici, čímž jste vznikli vy! Tak to vidíte. Jste postižení potomci pěti opic, které opíchala veverkoryba. Gratuluji! ()

• Evoluční biolog Richard Dawkins, který je znám svou kritikou náboženství a nevědeckých přístupů, na své vyobrazení v seriálu reagoval slovy: "Aspoň si mohli najmout herce s pořádným britským přízvukem." (Zdroj: ČSFD)