Epizody(12)

Dokumentární cyklus České televize, v němž spisovatel Stanislav Motl pátrá po tajemstvích výjimečných mileneckých párů. (Česká televize)

Recenze uživatele Marze k tomuto seriálu (6)

Anny a Max (2020) (E01)

O této herečce jsem nevěděl. Je to silný příběh. ()

Smutek Hugo Haase (2020) (E04)

Pro mě to byl první dokument o tomto slavném herci a je to docela pikantní příběh ()

Milenec plný smutku (2020) (E06)

Odmítnutí pomoci utopenému nejlepšímu kamarádovi, sebevražda jeho manželky tři měsíce po svatbě (tři měsíce po svatbě začne ubývat euforie a dostaví se první krize tzv. dočasný manželský propad"), svedený ženy vdané za S.K.Neumana, rozvinutí pravděpodobně schizofrenie a sebevražda. To jsou klíčové okamžiky auta bestseleru Lišky Bystroušky. ()

Goethe a Ulrika (2020) (E08)

https://www.ceskatelevize.cz/porady/12209945659-osudove-lasky/418235100011009/ ()

Básník hrůzy (2020) (E11)

Nechat si zřídit umělý hřbitov, potřebovat na sebe působit mlhu a tmu, to mi připomíná současný stav části zdecimované populace koronavirovými opatřeními. Místo aby se posílila ochrana těch, které vir může zabít a možnost fungování pro ty, které vir neohrožuje , chová se parlament jako náladové dítě, které rozmaru jedním mávnutím rukou všechno shrne ze stolu na zem. ()