Lovec krokodýlů (TV seriál)

• Austrálie

Crocodile Hunter

Dobrodružný / Dokumentární

Austrálie / USA, 1996, 55x50 min

John Stainton

Steve Irwin

Steve Irwin je dokonalou esencí magorství a naprostého pracovního entuziasmu. Pozorovat ho, jak s naprostým nadšením vypráví o zvířatech, či bere do rukou všelijakou jedovatou havěť a výrazně u toho gestikuluje, či skanduje, je zážitek opravdu jedinečný. Velmi zábavné a člověk se i něco zajímavého dozví.(25.1.2006)

Steve Irwin - co by dobrodruh a člověk s velkým k srdcem k přírodě. Natočil mnoho dokumentů a to, že se mu podařilo vstoupit, tak blízko ke zvířatům byl určitý dar, který nedostává každý člověk. Přesto vše jsme jen lidé a děláme chyby. Irwin zřejmě porušil nějaké pravidla přírody. Dostal od rejnoka smrtící bodnutí přímo do srdce. Všechna čest tomuto odvážnému muži, který se snažil nám lidem ukázat a přiblížit nebezpečné tvory naší planety..(22.7.2011)

• Pussycat18

Mám ráda dokumenty o zvířatech. Neurazí, v televizi to může běžet pořád a nikdy to není vtíravé téma, prostě se na to dá koukat stále. Ovšem pokud se objeví "tyran" Irwin, okamžitě mi naběhne žíla na čele, udělaj se mi mžitky před očima, a když do 30 vteřin nenajdu ovladač vypínám televizi kladivem! Tohle není zoolog, biolog ani antropolog, tohle je ichtilskej debil, kterej akorát provokuje zvířata a pak se diví, že po něm jdou! Málokdy se mi stane, že bych k někomu na obrazovce cítila upřímnou nenávist. Tady to bylo nezvratné. Ten pitomec si o nenávist přímo koleduje, svou trapností, ubohostí, krutostí, důležitostí jak sáňky v létě a hlavně svou pointou! Jinak to ani skončit nemohlo. Rejnok hrdina!(12.10.2008)

"A teď se ho pokusím pořádně nasrat..." Myslím si, že ho měl nějaký nasraný had nebo krokodýl už dávno zabít. EDIT: No tak to byl nakonec rejnok. Odpočívej v pokoji, Steve (ale hodnocení ti zvyšovat nebudu, promiň - jako dokumentarista jsi stál za prd a navíc jsi ta zvířátka před kamerou opravdu velmi velmi bezohledně stresoval).(5.12.2003)

• corona

Pri všetkej úcte k jeho práci, to bol sebestredný egoista, so silnou potrebou predvádzať sa, na čo využíval tých ktorým nedal šancu ho odmietnuť. Kedykoľvek si časť jeho one-man show pozriem (na celý diel nemám žalúdok) tak rozmýšľam, ako sa môže jeho provokovanie divých zvierat so štábom za zadkom niekomu páčiť.(10.5.2013)