poster

Lovec krokodýlů (TV seriál)

 • Austrálie

  Crocodile Hunter

Dobrodružný / Dokumentární

Austrálie / USA, 1996, 55x50 min

Režie:

John Stainton

Hrají:

Steve Irwin
 • Lima
  ****

  Steve Irwin je dokonalou esencí magorství a naprostého pracovního entuziasmu. Pozorovat ho, jak s naprostým nadšením vypráví o zvířatech, či bere do rukou všelijakou jedovatou havěť a výrazně u toho gestikuluje, či skanduje, je zážitek opravdu jedinečný. Velmi zábavné a člověk se i něco zajímavého dozví.(25.1.2006)

 • JARDAHONDA
  ****

  Steve Irwin - co by dobrodruh a člověk s velkým k srdcem k přírodě. Natočil mnoho dokumentů a to, že se mu podařilo vstoupit, tak blízko ke zvířatům byl určitý dar, který nedostává každý člověk. Přesto vše jsme jen lidé a děláme chyby. Irwin zřejmě porušil nějaké pravidla přírody. Dostal od rejnoka smrtící bodnutí přímo do srdce. Všechna čest tomuto odvážnému muži, který se snažil nám lidem ukázat a přiblížit nebezpečné tvory naší planety..(22.7.2011)

 • Pussycat18
  odpad!

  Mám ráda dokumenty o zvířatech. Neurazí, v televizi to může běžet pořád a nikdy to není vtíravé téma, prostě se na to dá koukat stále. Ovšem pokud se objeví "tyran" Irwin, okamžitě mi naběhne žíla na čele, udělaj se mi mžitky před očima, a když do 30 vteřin nenajdu ovladač vypínám televizi kladivem! Tohle není zoolog, biolog ani antropolog, tohle je ichtilskej debil, kterej akorát provokuje zvířata a pak se diví, že po něm jdou! Málokdy se mi stane, že bych k někomu na obrazovce cítila upřímnou nenávist. Tady to bylo nezvratné. Ten pitomec si o nenávist přímo koleduje, svou trapností, ubohostí, krutostí, důležitostí jak sáňky v létě a hlavně svou pointou! Jinak to ani skončit nemohlo. Rejnok hrdina!(12.10.2008)

 • MaedhRos
  ***

  "A teď se ho pokusím pořádně nasrat..." Myslím si, že ho měl nějaký nasraný had nebo krokodýl už dávno zabít. EDIT: No tak to byl nakonec rejnok. Odpočívej v pokoji, Steve (ale hodnocení ti zvyšovat nebudu, promiň - jako dokumentarista jsi stál za prd a navíc jsi ta zvířátka před kamerou opravdu velmi velmi bezohledně stresoval).(5.12.2003)

 • corona
  *

  Pri všetkej úcte k jeho práci, to bol sebestredný egoista, so silnou potrebou predvádzať sa, na čo využíval tých ktorým nedal šancu ho odmietnuť. Kedykoľvek si časť jeho one-man show pozriem (na celý diel nemám žalúdok) tak rozmýšľam, ako sa môže jeho provokovanie divých zvierat so štábom za zadkom niekomu páčiť.(10.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace