Láska, svatba, zas a znova

Love Wedding Repeat

Dean Craig

Piers Tempest

Scénografie:

Alessandra Querzola

Škoda, že to nedostal do ruky, někdo šikovnější (hlavně scénárista), takhle je tam hrozná spousta nevyužitých momentů a přitom se tady tvůrci mohli nakrásně vyřádit. Tu je však bohužel pár vtipných scén, ale jinak se to prostě míjí účinkem, což je velká škoda. Jinak herecky je to fajn a celkově to není úplně propadák, ale zklamání se člověk neubrání, slabé 3*(22.4.2020)

• Marze

Absolutně hrozná nezábavná romantická komedie od Netflixu. Jako kus zmrzlého svatebního dortu s cukrem na sto minut. Všichni se opravdu poctivě snaží být zábavní. Ale je to vyčerpávající a místy iritující. Je tu nadúroda konverzace. Pobavila mě je konverzace v restauraci s ženou o Talibanu. Alespoň italské scenerie jsou osvěžující.(24.9.2020)

Jako žádná tragédie to nebyla. Pro mě je Netflix specialista na seriály, filmy mu moc nejdou, teda jdou, ale ty nenáročné béčkové. Některé vtipy o penisech už byly možná trochu moc, ale jinak mě to bavilo a docela jsem se nasmála. Pár dobrých fórů, vtipných situací a herecky slušně zahrané. Kdo viděl Poldarka, užije si Demelzu a George. Takže pokud nejste náročný divák a chcete si jednoduše otevřít lahev vína a dát si popcorn, zkuste Lásku, svatbu, zas a znova - neurazí.(12.4.2020)

Budem celkom úprimný, ja som si "Love Wedding Repeat" úprimne užil. Myslím si, že išlo o komédiu nabitú dobrými fórmi a momentkami, na ktoré tak skoro nezabudnem. Možno by som si prial vidieť viac z ostatných alternatívnych možností, no na druhú stranu je pravda, že tie dve, ktorých sa dočkáme sú celkovo postačujúce. Sam Claflin ako hlavný hrdina je podľa mňa dobrý. A s Olivou Munn mali podľa mňa dobrú chémiu. Nemal som problém im to uveriť. Je síce pravda, že niektoré fóry idú trošku "by the book" kde je veľmi rýchlo zodpovedaná otázka "Čo zlé by sa mohlo prihodiť?" ... ale na druhú stranu je zaujímavé vidieť, že existuje možnosť ako to môže celé vlastne dopadnúť dobre a veci môžu skončiť pokojne a pre všetkých uspokojujúco. Žiadne hádky, žiadne zranenia, žiadne nešťastia, ani zamykanie do skrine a podobne. Nemôžem hovoriť za všetkých, no v prípade seba a svojej manželky poviem, že sme sa na filme skutočne smiali. Aj hoci som si pri niektorých scénkach hovoril, že to bolo trošku trápne, tak nie je veľa komédií, na ktorých by som sa úprimne smial počas sledovania. Pri väčšine sa buď pousmejem, alebo trošku zasmejem. Ale skutočný smiech je niečo iné. Takže v tomto film oceňujem. Mal romantickú atmosféru, mal dobrý humor, čo viac od neho môžem chcieť? Za seba hovorím, že ide o film hodný vášho času. Hodnotenie: A-(11.4.2020)

• klida

Na romantický komedie moc (=vůbec) nekoukám. Nechal jsem se zase jednou přesvědčit a byla to chyba. Velká. První půlka je přehlídka střídavě nudy a trapnosti. A hlavně už jsme všechno stokrát viděli jinde. Někdo XY je pod vlivem na svatbě, kde jsou všichni vážný, odskáče to SPOILER patrovej dort (protože co jinýho) a babička je z toho v šoku. Druhá půlka je svižnější, víc to odsejpá a míň koukáš na hodiny. Pod jejím vlivem nakonec teda dávám dvě, když jsem přimhouřil obě oči a ještě si na nich podržel ruku. Ale poslední věta filmu je víc než na místě. "Fuck off."(10.4.2020)