Čtvrtý celovečerní film režiséra Chada Hartigana je milostným příběhem odehrávajícím se v blízké budoucnosti v Seattlu, který balancuje na pokraji katastrofy. Děj filmu, v němž hrají Olivia Cookeová, Jack O'Connell, Soko a Raul Castillo, začíná uprostřed celosvětové epidemie závažné nemoci podobné Alzheimerově chorobě, při níž lidé ztrácejí paměť. Novomanželé Jude Williams a Emma Ryersonová se také musejí potýkat s touto bezútěšnou realitou. Vše je prokládáno záběry z doby, kdy se ti dva seznámili a jejich vztah vzkvétal. Nyní však nemoc zahlcuje společnost, stírá hranici mezi minulostí a současností a je stále těžší poznat, co je skutečnost a co klam. (Cinemax)

Tr0nic

Nenechajte sa odradiť, jediné sci-fi tam je tá choroba. Skvelé herecké výkony a veľmi sympatická dvojka v popredí ťahajú tento neznámy film ľavou zadnou. Nedávno som videl film Apples a niečo takéto som si predstavoval, keď som si o tej téme prečítal. ()

nikhaj

pockat videl som film, ako sa to len volal uhmmm, nevadi, obcas zabudam, ale ine som chcel...ale co? sakra tusim natento film zabudnem a strati sa niekde v podvedomi ale co som to este len chcel...alzheimer ()

Sejkorka

Obsah : Dva mladí, do sebe zamilovaní lidé. Všechno je tak jak má, život je hezký. Co špatného se může stát? Příběh Emmy (Olivia Cooke) a Judea (Jack O'Connell) se odehrává uprostřed pandemie, kde každého bez ohledu na věk nebo zdravotní stav může postihnout nemoc NIA (trvalá ztráta paměti).   Pokud má člověk k disposici pouze slovenské titulky (což by samo o sobě vůbec nevadilo) rozprostřené nerovnoměrně na obrazovce, mnohdy jen na mžik nebo se zpožděním, NA počítači by to bylo lepší, ale už se mi nechce koukat na to jen kvůli tomu znovu. To základní jsem pochopil, včetně faktu, že i Emmy byla postižená NIA. Jak se mísí děj, člověk ani nepozná, kdo byl vlastně první, fotograf Jude, nebo veterinářka Emmy ? ()

lineker

Malý, silný emocemi nabitý film a páru jejichž jistě krásnou budoucnost zabíjí temnota minulosti. Celosvětová epidemie ztráty paměti jim nedovolí budovat vztah na základě společné prožitého. Jediná cesta ven je nastíněna na začátku a konci filmu. ()