Reklama

Reklama

Tanec v srdci

(festivalový název)
  • Německo Into the Beat - Dein Herz tanzt
Trailer 1

Obsahy(1)

Katya je neuvěřitelně talentovaná baletka. Podstupuje tvrdé tréninky, aby se dostala na newyorskou baletní akademii a má velkou šanci zde získat stipendium. Setkáním se skupinou pouličních tanečníků se jí však otevírá úplně nový svět. Na rozdíl od klasického baletu je tanec na ulici svobodný, výbušný a nemá pravidla. Její srdce zahoří pro nový styl tance, kterým může vyjádřit emoce a city zejména vůči introvertnímu, avšak nadanému hiphopovému tanečníkovi Marlonovi. Ten Katyu přemluví, aby se s ním zúčastnila konkurzu do světoznámé pouliční taneční skupiny Sonic Tigers. Nikdy nepoznaný životní postoj komunity, kde jsou lidé spontánní a radují se ze života, Katyu zcela pohltí. Je jí jasné, že s klasickým baletem je konec. Slavná baletní hvězda a zároveň její otec Viktor má však jiný názor. (Zlín Film Festival)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (10)

hygienik 

všechny recenze uživatele

Vo všeobecnosti je Tanec v srdci kopa klišé, ktorá stavia na tom, že street dance je dnešným teens bližší než klasický balet. K tomu nejaký rooftoping a rodinné trable. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Klasický balet vs. moderný streetdance? Za mňa jednoznačne balet! A osobne by ma tento film asi bavil oveľa viac, keby sa Katyi nikdy nepokazil bicykel a nestretla by tu partiu bohémov. To by som sa aspoň nechal unášať na vlne baletu, aj keby tam nebol žiadny výrazný dej. Tieto streetdancové freestyly ma nikdy akosi nezaujali a celé to bohémske prostredie mi príde skôr odporné. Takže aj z tohto pohľadu bol tento film pre mňa skôr o smutnom rozhodnutí perspektívnej baletky. Inak, čistá predvídateľná schéma a prvoplánovým klišé. Plus veľmi nesympatické postavy, hoci Katya sa mi spočiatku celkom pozdávala, no potom ako podľahla Marlonovi a spol., už to išlo dole vodou... 2* ()

Reklama

WayDott 

všechny recenze uživatele

Kopie filmu "Nežádej svůj poslední tanec", kde baletka (též jí zemřela matka a žila s otcem) přičuchne k HIP-HOPU. Ve filmu Tanec v srdci byla možná sympatičtější hlavní hrdinka, jinak naprosto žádný dej... ()

kocik1 

všechny recenze uživatele

Naprosto zbytečný film stavějící jedno klišé vedle druhého. A když na to přijde, v podstatě to nemá ani děj. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Krásna negroidná povaľačská romanca s indoktrináciou, že rodičia sú zlí, zabraňujú mladým v rozlete a treba sa im postaviť, pretože všetci budeme baleťáci, tanečníci, influenceri, youtuberi a iná nepotrebná zložka spoločnosti. Čo sa dá na tieto netflixovské výplody povedať? Asi len Traurig! ()

Galerie (24)

Reklama

Reklama