Reklama

Reklama

Tanec v srdci

(festivalový název)
  • Německo Into the Beat - Dein Herz tanzt

Obsahy(1)

Katya je neuvěřitelně talentovaná baletka. Podstupuje tvrdé tréninky, aby se dostala na newyorskou baletní akademii a má velkou šanci zde získat stipendium. Setkáním se skupinou pouličních tanečníků se jí však otevírá úplně nový svět. Na rozdíl od klasického baletu je tanec na ulici svobodný, výbušný a nemá pravidla. Její srdce zahoří pro nový styl tance, kterým může vyjádřit emoce a city zejména vůči introvertnímu, avšak nadanému hiphopovému tanečníkovi Marlonovi. Ten Katyu přemluví, aby se s ním zúčastnila konkurzu do světoznámé pouliční taneční skupiny Sonic Tigers. Nikdy nepoznaný životní postoj komunity, kde jsou lidé spontánní a radují se ze života, Katyu zcela pohltí. Je jí jasné, že s klasickým baletem je konec. Slavná baletní hvězda a zároveň její otec Viktor má však jiný názor. (Zlín Film Festival)

(více)

Videa (2)

Recenze (9)

Aljak 

všechny recenze uživatele

Klasický balet vs. moderný streetdance? Za mňa jednoznačne balet! A osobne by ma tento film asi bavil oveľa viac, keby sa Katyi nikdy nepokazil bicykel a nestretla by tu partiu bohémov. To by som sa aspoň nechal unášať na vlne baletu, aj keby tam nebol žiadny výrazný dej. Tieto streetdancové freestyly ma nikdy akosi nezaujali a celé to bohémske prostredie mi príde skôr odporné. Takže aj z tohto pohľadu bol tento film pre mňa skôr o smutnom rozhodnutí perspektívnej baletky. Inak, čistá predvídateľná schéma a prvoplánovým klišé. Plus veľmi nesympatické postavy, hoci Katya sa mi spočiatku celkom pozdávala, no potom ako podľahla Marlonovi a spol., už to išlo dole vodou... 2* ()

kocik1 

všechny recenze uživatele

Naprosto zbytečný film stavějící jedno klišé vedle druhého. A když na to přijde, v podstatě to nemá ani děj. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Krásna negroidná povaľačská romanca s indoktrináciou, že rodičia sú zlí, zabraňujú mladým v rozlete a treba sa im postaviť, pretože všetci budeme baleťáci, tanečníci, influenceri, youtuberi a iná nepotrebná zložka spoločnosti. Čo sa dá na tieto netflixovské výplody povedať? Asi len Traurig! ()

WayDott 

všechny recenze uživatele

Kopie filmu "Nežádej svůj poslední tanec", kde baletka (též jí zemřela matka a žila s otcem) přičuchne k HIP-HOPU. Ve filmu Tanec v srdci byla možná sympatičtější hlavní hrdinka, jinak naprosto žádný dej... ()

hygienik 

všechny recenze uživatele

Vo všeobecnosti je Tanec v srdci kopa klišé, ktorá stavia na tom, že street dance je dnešným teens bližší než klasický balet. K tomu nejaký rooftoping a rodinné trable. ()

Galerie (24)

Reklama

Reklama