Epizody(10)
-
Der Schwiegermutter-Mord (S06E01)
-
Junge Frau mit großen Problemen (S06E02)
-
Dieter ist blind (S06E03)
-
Das Wunder (S06E04)
-
Tommie wird Vater (S06E05)
-
Das Manga-Girl (S06E06)
-
Der Feind aus Frankfurt (S06E07)
-
Tommie wird verheizt (S06E08)
-
Krause gegen Krause (S06E09)
-
Susi Gnadenlos (S06E10)
Hrají
Janine Kunze
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Dopisy od Felixe (2002) (seriál)
Yaz Canli
Nejlepší seriály:
Případ pro dva (1981) (seriál)
Na čem záleží (2006) (seriál)
Tom Gerhardt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Pan Tau (2020) (seriál)
Gigi Herr
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Na plný plyn (2000) (seriál)
Irene Schwarz
Nejlepší seriály:
Kriminálka Kolín (1999) (seriál)
Axel Stein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Hans-Martin Stier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Daniela Wutte
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vteřiny před vraždou (2010) (seriál)
Jürgen Tonkel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Dustin Semmelrogge
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Gabriel Marrer
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Pobřežní stráž (1997) (seriál)
Michael Dierks
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Sonya Kraus
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Chi Le
Vietnam
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Jeannine Burch
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Hans Werner Olm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dopisy od Felixe (2002) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Bülent Ceylan
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Loď snů (1981) (seriál)
Mascha Müller
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Miriam Pielhau
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Jana Schölermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Derrick (1974) (seriál)