Star Wars: The Bad Batch - Season 1 (2021) (série)

Kamino Lost (S01E16)

(epizoda)
Animovaný / Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi
USA, 2021, 26 min

Hunterovi sa aj s priateľmi a Omegou podarilo uniknúť ako Trooperom, tak droidom, ale základňa, na ktorej sú, bola zničená Impériom a potápa sa. Ak chcú prežiť, musia z nej utiecť a dostať sa k svojej lodi. Trápi ich však ešte jedna vec - môžu dôverovať Crosshairovi, ktorý s nimi síce neochotne ide, ale zo svojich názorov neustúpi ani na krok? (rasistik)

AllShallFall

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Za mě hodně napínavý a dramatický závěr. Popravdě jsem čekal, že Crosshair si uvědomí, nestalo se tak. Velmi smutný konec první série, který je rovněž otevřený a nechal nad sebo velký otazník. ()

tomik99

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jako finále to bylo rozhodně slabé, jako díl pro budoucí díly ale potřebný. Mířičovi jsme se dostali opět trochu více pod kůži a tak nějak to vyčistilo vzduch mezi celou partou a ním. Utíká z města jsem si užil, hlavně tu animaci. Nicméně asi musím dát všem za pravdu, že šlo o takovou dodatkovou epizodu a v podstatě nástavbu nad minulý díl, který by posloužil jako finále první řady dostatečně. ()

MiniMinion

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tedy musím se přiznat, po minulých několika epizodách, které byly (snad kromě “Infested”) výborné, a po skvělém penultimátním dílu který fantasticky nás připravil na epické finále… jsem čekal něco víc. Epizoda dobře brnká na emoční struny, konflikt mezi ideály Crosshaira a zbytku squadu funguje na jedničku, do toho máme Omegu, která se snaží jejich světy propojit, a to všechno je super, ale prostě… něco tomu chybí, nějaký silnější drive. Nějaké to crescendo. Postavy jsou tam kde byly na začátku, snad jen Crosshair teď má brouka v hlavě. Ani napětí moc nefungovalo, bylo mi jasné, že pokud by chtěli tvůrci nějakou postavu odstranit, neprovedli by to zrovna utopením. Zajímavá ovšem byla poslední scéna, zdánlivě nám seriál opět prodloužila s Mandalorianem, potažmo tedy teoreticky i se sequelovou trilogií. No a jakožto velkému fanouškovi Star Wars mi zničení Kamino rvalo srdce. Plusové body opět za dech beroucí animaci a za vynikající hudbu, ty hodnocení opět vytáhly o něco výš. 7.5, možná slabších 8/10. Těším se na druhou sérii. ()

DeJiF

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

A je to tady. Finální díl tohohle velmi rozporuplného seriálu. A upřímně, oproti předchozímu dílu jsem poněkud zklamán. Epizoda má hodně prostou zápletku, která je víceméně o hovně. A ten konec? Takový neslaný nemastný a finální scéna jen otevírá k další sérii, která se opět bude řídit podle klasického disney vzorce: vyždímat z toho co nejvíc, v podobě zhruba 15-20 epizod, které se budou táhnout TŘI FAKIN měsíce, přičemž první epizoda bude samozřejmě MEGA ULTRA NAJETÁ, aby přilákali co nejvíc diváků, následně tam na*erem asi 10 výplňových epizod, které přinesou další sledovanost, zato postupně zatlučou hřebíčky do rakve tomuto klenotu, abyste to pak celé uzavřeli posledníma dvěma straaašně dojemnýma epizodama. A voila máte typický Disney Star Wars seriál. Někteří většinou přehlédnou prostředek, který je v mnoha případech čistý, výplňový trus a nahlížejí jen na ten konec. Já tento seriál beru jako celek a je to pro mě, bohužel, jen bolestivý průměr. Kéž by to bylo i trochu o kvalitě a ne jen o kvantitě. Už aby ty SW projekty odehrávající se v čase Skywalker ságy byly někde v pr*eli. Přestává mě bavit, jak se Disney snaží vyždímat poslední trošku nostalgie. Já chci OBJEVOVAT další zákoutí tohoto vesmíru. Well, můžu jen doufat, že se toho dočkám i ve filmové podobě a ne jen v knižní. Howgh. ()

Tom.Kejik

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

7/10 Finále jsem čekal horší popravdě řečeno, a jsem nakonec i překvapen, že Disney tento seriál neukončil takovým zklamáním jako u seriálu WandaVision. Crossair je nejlepší postavou seriálu, ač jsem ho považoval za velice otravnou a jednoduchou. Jinak se kvůli němu těším na 2. sérii, která byla zveřejněna minulý týden. ()