Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dobrodružný
  • Krimi

plakát

Boku no Hero Academia: Training of the Dead (2017)

Dojmy - Slušný a pohodový speciál ze světa MHA. Líbil se mi origin Asui, který jsme neměli možnost ve anime vidět. Děj byl pohodový, ale nic fantastického. Postavy byli skvělé jak z anime, i nový postavy pro tenhle speciál nebyli vůbec špatní. Akce byla cool a hudbu jsem nějak nepostřehl, takže nemohu hodnotit. Doporučuji všem MHA fanouškům, taková pohodová jednohubka. Celkové Hodnocení - 75%

plakát

Boku no Hero Akademia THE MOVIE Heroes: Rising (2019)

Dojmy - Wow. Druhý film My Hero Academia a já jsem hodně spokojen. Příběh je o trochu lepší než z prvního filmu a také atmosféricky odlišný než Two Heroes. Postavy tu byli bombastické a emočně skvěle napsané. Postava Bakuga si mě fakt získala a po tomhle filmu ho začinám mít hodně rád. Hudba a Akce... musím říct, že jsem seděl na prdeli a jen hleděl a hleděl. Tady akce a hudba byla zvládnuta na úplně jiný level. Finální boj Deku a Bakugo vs Nine považuji za jeden z nejlepších soubojů a jedno ze nejlepších finále celkově. Akce byla emotivní, krasná, drsná a s doprovodem písně Might+U, která zazněla už ve 4 sérii při záchraně Eri... nemám slov. Prostředí a vizual pecka, další nápaditý ostrov, tentokrat žádný moderní město, ale klidná vesnice. I tak na pohled krásná. Za mě rozhodně lepší než první film a opět povinně doporučuji všem MHA fanouškum, ale i fanouškum celkového Anime. Celkové Hodnocení - 100%

plakát

Boku no Hero Academia: The Movie – Futari no hero (2018)

Dojmy - První film My Hero Academia. Poprvé jsem si myslel, že to bude jen beznápadný krásně vizualný počin. Nakonec mě film přesvědčil, že má smysl a je sakra dobrej. Příběh je originalní a skvělý. Postavy se nám tu vrací ze seriálu a jsou tu díky bohů stejně skvělý. Nové postavy, co byli vytvořeny pro tenhle film tu funguji a jsou sympaticky. Hlavní záporak byl v pohodě a neomrzel. Hudba byla jak u seriálu skvělá a chytlava. Akce tu byla slušná, především finále, které bylo tak epicky udělané, že jsem měl husina jak prase. Prostředí a vizual krásný a nápadity, ostrov působí živě a překrásně. Shrnuto tak, že film doporučuji povině všem My Hero Academia fanouškům, kteří ještě film neviděli. Věřte mi, nebudete litovat. Celkové Hodnocení - 95%

Sherlock Holmes (2009)

Dojmy - První díl filmového Sherlocka. Nejdříve jsem se tohodle filmu bál, protože mi do role Sherlocka Robert Downey Jr. moc nesedl a bál jsem se výsledku filmu. Víte vy co? Nikdy jsem se tak šeredně nepletl. Příběh je zajímavý, dobře zpracovaný a chytlavý. Postavy jsou tu úžasný. Herci odvedli opravdu exelentní práci a především musím pochválit Roberta Downey Jr. a Jude Lawa, kteří ztvárnili svoje role Topově. Hudba skvělá na poslech. Akce tu byla v pohodě. Lokace kouzelná. Ne vážně, Londýn v roce 1890/1891 tu ukázali opravdu přesně a dokonale. Udělal jsem chybu, že jsem se tohodle filmu bál, ale jsem rád, že jsem jí napravil. Hodně navnadil na druhý díl. Celkové Hodnocení - 90%

plakát

Hra na oliheň - Jeden šťastný den (2021) (epizoda)

Jo, byl to super seroš. Sice jsem očekával více od finále a v nějakých věcech mě i zklamal, ale i tak jsem si užil jak poslední epizodu, tak i celý serial. Možní druhá série? 80%

plakát

Hra na oliheň - Bílý kůň (2021) (epizoda)

Já vám nevím. Epizoda má své plusy i minusy. Děj hráču se drží slušně, ale odhalení Bílého koně bylo ubohý a předvidatelný. FInále tohodle dílu pomohlo mě přesvědčit dát 4 hvězdy. 75%

plakát

Hra na oliheň - VIP (2021) (epizoda)

Další skvělá epizoda. Pomalu se bližíme do finále a vše jde do tuhého. Tak to má být! 90%

plakát

Hra na oliheň - Kganbu (2021) (epizoda)

Já... nemám slov. Nejen zajímavá hra, ale i sakra dojemná epizoda. Ano, bylo to vše předvídatelné, ale dojalo mě to až k slzám. Sbohem moje nejoblíbenější postavo... odpočítej v pokoji. 100%

plakát

Hra na oliheň - Férový svět (2021) (epizoda)

Dobrá epizoda, ale zatím nejslabší. Vedlejší linka detektiva mě moc nezaujala a zatím je nudná, ale, možná se něco změní. I tak jsem si epizodu užil. 80%

plakát

Hra na oliheň - Drž se týmu (2021) (epizoda)

Dobrá epizoda. Tempo příběhu začíná jít do tuhého a za mě hodně povedeně udělaná hra (A to jsem přetahovanou vždy nenáviděl.)

Ovládací panel