Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Horor
  • Fantasy

plakát

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (2022) (seriál)

4/10. - K tomuhle žádný komentář. Myslím, že podle hodnocení dokáže odsoudit, co si o tomhle počinu myslím. Ale párkrát jsem se z cringe zasmál, nebudu lhát.

plakát

Rod Draka (2022) (seriál)

1 SÉRIE - 10/10. - Now, the battle has begun! Rod Draka jako prequel původního seriálu naplnil veškerá má očekávání. Je to stejně kvalitní jako původní seroš? Ano. Má to stejně blavůrně napsané postavy? Ano. Má to pořád EPICKÝ nádech GOT? Jedno velký ANO. Musím vyjádřit veliký respekt tvůrcům za to, že po né moc povedené 8 sérii GOT dokázali opět divákovi předat ten úžasný nádech Her o Trůny. Sice si na 2 sérii počkáme celkem dlouho, ale pokud to bude stejně kvalitní jako první série, tak si mile rád počkám :).

plakát

Rod Draka - Série 1 (2022) (série)

plakát

Rod Draka - Druhý svého jména (2022) (epizoda)

9/10. - Příběh nezastavuje a jede stále dál jak časově, tak i se stejnou kvalitou, jako předešlé epizody. Až na Daemonovu "válečnou" linku a jeho samotného si seriál užívám na 100% s plným úžasem. Rhaenyra a Criston jsou spolu cute a strašně si užívám jejich chemii.

plakát

Rod Draka - Nezvedený princ (2022) (epizoda)

8/10. - Nezvedený princ, aneb intro je zpět a děj skáče o několik měsíců vpřed. Žeru to!

plakát

Rod Draka - Potomci draka (2022) (epizoda)

9/10. - Na úvod chci zmínit, že jsem si předešlí hlavní seriál Hra o Trůny neskutečně v hloubi srdce zamiloval. Naprosto miluji tu výpravu, rozsáhlí fantasy svět, propracovaný příběh, ale především hlavně postavy. Ve směs všechny postavy byli napsány skvěle, miluji je a Jon a Tyrion mi v srdci zůstanou navždy. Upřímně se přiznám. že jsem na Rod Draka neměl obrovský hype a vrhnul jsem se na něj až po 3 vydaných epizodách. Udělal jsem chybu? Drží se prequel stejné kvality jako předešlí seriál? Naplnil první díl veškerá má očekávání? ANO. První část se zatím drží ve duchu první série originálu a nic víc jsem nepotřeboval. Máme tu fungující vládu Targaryenu, skvěle napsané postavy, překrásný svět, který už dost dobře známe a slušné vypravování děje. Rhaenyra pro mě zatím vede jako TOP postava a naprosto žeru její charakter a baví mě její příběh. Ze začátku seriálu jsem dost příjemně překvapen.

Top Gun: Maverick (2022)

10/10 - Maverick a jeho příběh byl už od prvního filmu fakt srdcovka nejen pro vaše, ale i mé rodiče či prarodiče. Rozhodl jsem se téhle franšíze dát šanci, zkouknout první díl a jít na ten druhý právě s moji rodinou. Musím přiznat, moji rodiče v kině tolik dojatí nikdy nebyli a já jsem měl za ně radost. Pokračování s názvem Maverick je důstojným a úžasným pokračováním předešlého dílu. Zvládl takřka vše na jedničku, vynikající příběh, fascinující vizuál a akci, ikonické postavy, ale především nostalgická a epická hudba tu válela a dojímala nejen mě, ale i mé rodiče. Dokázal stát na svých nohou po 30 letech a tenhle film je stále naději, že poctivé pokračování a návraty stále existuji. Jsem hrdý, že jsem si tenhle úžasný film, mohl užit i v mém oblíbeném kině před velkým plátnem! :)

plakát

Ms. Marvel (2022) (seriál)

7/10 - Ze začátku jsem s tímhle seriálem měl celkem problém. První epizoda byla nudná, nezajímavá, místy i trapná a proto jsem to po první epizodě vzdal. Po čase jsem dál Ms Marvel opět šanci a zhlédl ho svižně do konce a nakonec jsem si k seriálu cestu našel. Ano, nejedná se o žádný parádní Marvel seriál a dost možná se jedna o zatím nejslabší seriál ze 4 fáze, ale stále musím pochválit cílovku a kvalitu, co si seriál drží. Za mě v celku pěkná podívaná, ale pokud krom konce vynecháte seriál, nic se upřímně nestane a nebude to vadit.

plakát

Thor: Láska jako hrom (2022)

6/10 - Po prvním shlédnutí v kině jsem si film vcelku užil a dal jsem mu 4 hvězdy. Po druhém shlédnutí musím bohužel dát 3 hvězdy, neboli 6/10. Při sledování jsem si uvědomil, že postavy a příběh jsou fakt plochy a chování postav občas špatně napsané. Jedině, co jsem vnímal při sledování stejně je hudba a to, jak je film natočený. Uvidíme, co udělají s Thorem dále.

plakát

Stranger Things - Season 4 (2022) (série)

10/10. Řeknu to narovinu, je to úžasný počin. To, co nám představili minulé série, tak to tu stále je a je to čím dál lepší a větší. Po příběhové stránce naprostá bomba! Bratři Duffferovi to prostě umí a já je za to ohromně respektuji a miluji. Postavy jsou tu stále stejní a po tom čase je nepřestanete milovat a budete jim fandit. Nový záporák Vecna je tu skvěle ztvarněn a jako celkově postava je tu děsivý, tajemný a super. Vizuál a hudba jsou opět na špičkové úrovni (Hlavně skvěle zvolené písničky do 90 let) a miluji to. Tuhle sérku jsem si neskutečně užil a nemůžu se dočkat na pátou neboli poslední sérii. Už teď vím, že to bude bolestivé loučení.