Reklama

Reklama

Star Wars: Vadná várka - Série 2 (2023) (série)


Kmen (S02E06)

(epizoda)
Animovaný / Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi
USA, 2023, 28 min

Obsahy(1)

Vadná várka pomáhá novému příteli najít domov. (Disney+)

Recenze (4)

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak jo, na první pohled by to mohlo po těch dvou zcela zbytečných epizodách vypadat, že došlo ke zlepšení. Ale ve skutečnosti je to další z mnoha bitviček, jakých jsme viděli v CW nepočítaně. Opět nás nikam neposouvá, nepřichází s ničím novým...nebuduje. Jen proto, že to vypadá dobře a objeví se Wookiee, není důvod k jásání. Ale mnohým to evidentně stačí...nechali se opít rohlíkem. Vadná várka měla být o něčem jiném, mělo se pracovat s původem Omegy, rozvíjet roli klonů, kteří rozkaz 666 neuposlechli...zatím to za první řadou pěkně pokulhává. ()

Snehurec 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriál začíná jít do pěkného průseru. 6 dílů za námi a stále se nijak nerozvíjí příběh z první řady. Omega svou nerozvážností opět zkazí celou misi a Echo jí v tom ještě podpoří?! Všichni dělají jakoby nic. To je fakt úlet. Tento díl je prachobyčejný fanservis. Ne, díky. Nechci sledovat další Clone Wars nebo Rebels. Filoni v první řadě rozjel zajímavou zápletku, ale podle dosavadních dílů to vypadá, že žádný příběh vymyšlený vlastně ani nemá a chce dojit značku stejně jako jeho vedoucí. ()

Reklama

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Oproti několika slabším dílům je tento úplný masterpiece. Jenže odpočítejte si fan-servise a celkem povedeného Gungiho a co vám vlastně zbude? Vadná Várka jen krouží po okraji hrnce a mám strach, že to jiné ani nebude. Spíš bude záležet na tom, jaké postavy na své cestě potká, neboť samotný tým nedokáže vygenerovat nic. ()

Zajímavosti (3)

  • Základem a inspirací pro tuto epizodu byla zrušená epizoda zrušené původní 7. série Klonových válek (od r. 2008) poté, co Disney koupilo Lucasfilm. (Veskoslav)
  • Tanky, které imperiální jednotky spolu s Trandoshany využívaly pro likvidaci pralesa, byly modifikované AAT-1 nebo AAT, tzv. Armored Assault Tank (obrněný útočný tank), bývalé Obchodní federace a Konfederace nezávislých systémů (Separatistická konfederace). (Veskoslav)
  • Zvířata podobná pavoukům se jmenují Kinrath. Poprvé jsme se s nimi mohli setkat ve hře „Star Wars: Knights of the Old Republic“. (Veskoslav)

Reklama

Reklama