Bývalý obchodník s falšovaným značkovým textilním zbožím Marcus Ray se díky kamarádovi Tommymu Hendricksovi rozhodl přistoupit na legální podnikání. Bez vlastního přičinění se však zaplete do mezinárodního spiknutí, jehož cílem je distribuce tisícovek miniaturních bomb do celého světa, které jsou ukryté ve falešných značkových hračkách či oblečení. Marcus netuší, kdo je přítel a kdo ne... (oficiální text distributora)

nick.nz

Trošku víc trapný konec a jediný kdo to zachranuje je Van Damme,hlavní záporák je totalní kokot a celkově konec je hrozně nudný,efekty dost laciné...škoda ()

StandikK

Hodně slabý film. Bylo těžké se dokoukat. A ten nápad... miniaturní bomby v riflích. Téma pro film je neomezeno. ()

SNCIS

"Kdybych měl peníze, spoustu peněz, založím vlastí fotbalovou ligu, kde by hrály jenom ženský." - "Proč?" - "Byl bych tam jedinej chlap." Jean Kláda v boji proti padělatelům. Scénář je trochu zamotanější, ale není hloupý ani deb*lní. Přeci jenom autor scénáře má na svědomí filmy jako - Komando, Běžící muž či Smrtonosná past 1 a 2. Myslím si, že kdyby hrál hlavní roli někdo jiný, tak je to v červeném. Van Damme je jeden z mála herců, který se všude tváří stejně. Ve tváři má kamenný výraz a je naprosto bez emocí. Film zachraňuje: Čokoládová kráska Lela Rochon a vtipálek Rob Schneider. No a nejlepší akční sekvence jsou v závěru na lodi. "Žádný akční film není bez potu úplný." Na Van Damma jsem alergický, ale sem 2 hvězdy píchnu. - 40%. ()