Uzaki-čan wa asobitai!

• Japonsko 宇崎ちゃんは遊びたい! (více)

Série(2) / Epizody(25)

• Season 1 (2020) - 12 epizod

• ω (2022) - 13 epizod

Recenze uživatele dudo24 k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2020) (S01)

Dosť som sa bavil. Humor mi sedel a veľa krát som sa nahlas smial. Príbeh, postavy, dej sú štandardné, takže ak v niektorých pasážach chýbalo vtipkovanie medzi charaktermi, tak to boli síce príjemné ale možno trochu hluché miesta. Seriál mi pripomínal anime Wotakoi: Love is Hard for Otaku.  Čo prvej sérii môžem vytknúť je iba prianie aby sa tam neprestávalo hláškovať. Hodnotím slabými štyrmi hviezdami. Musím ešte vyzdvihnúť nápad autora navliecť Uzaki do trička s nápisom, "SUGOI DEKAI", bolo to mega vtipné. ()

ω (2022) (S02)

Povedal by som, že druhá séria sa trochu ukľudnila. Prvá séria bola čisto o hláškovaní hlavných postáv a občasné reakcie vedľajších, o nič viac tam moc nešlo. Druhá séria začala viac rozvíjať hlavné postavy a ich vzťah, takisto nové postavy z Uzaki rodiny, ktoré dostali vcelku dosť priestoru. Hana Uzaki sa krotila v doberaní si svojho senpaia Sakurai, čo tiež prispelo ku zmene atmosféry seriálu. Humoru bolo stále veľa ale už nebol strelený v takých leveloch. Alebo možno už nebol taký neočakávaný? V prvej sérii bolo kopu momentov kedy sa niečo komické stalo, čo som nečakal. V tejto sérii som sa stále veľa nahlas smial, ale boli to očakávané humorné momenty. Takže, dať tie myšlienky dokopy, anime už nebolo tak bláznivé ako v úvodnej sérii, stále ale veľmi vtipné, a tým, že sa riešili postavy a vzťahy viac do hĺbky, celá séria pôsobila solídnejšie, v tom že som dostal viac ako iba humor, ale aj záujem o postavy. Hodnotím štyrmi hviezdami. Nedovolím si avšak povedať, že táto séria je lepšia ako prvá, sama o sebe, ale skôr, že série sa navzájom dopĺňajú v tom čo ponúkajú, a že, pokračovanie sa posunulo dobrým smerom do niečoho trochu iného. ()