Naked Cannibal Campers

Trevor

Trojica kamarátov nepočúvne radu miestnej správkyne parku a vydá sa chytať ryby do západnej časti parku...boli momenty keď miestami film pripomínal Dom tisícky mŕtvol, najmä kamerou, potokmi krvmiči naivnými rozhovormi. A potom práve tieto naivné rozhovory a postavy ťahali film až k hranici odpadu. Ako sa to tu už spomína najmä amatérske efekty v závere rozhodli o nakoniec tak nízkom hodnotení aj keď sa vo filme našloniekoľko ozaj veľmi dobrých pasáží... ()

darkrobyk

-Kde je Jen?-Strašně nám chutnala!- Na západním břehu jezera je ráj, na východním žijí tři prsaté čarodějnice, co sežerou každého, kdo sem zavítá. Tři kámoši, co si vyjeli na ryby, to mají spočítané předem. Laciný ultratrash, který je horší než kdejaké německé domácí fetiš porno. Tři prsatky, později čtyři, jsou sice obdařené nahoře, ale jinak jsou jen kusy masa. Většina zbylých herců pak představují kus masa pro ně. Škoda, že gore je nevydařené - oběti mají místo masa sekanou. A když už dojde k zdařilému záseku sekáčkem do hlavy, tak divák z něj vidí jen kousek. O gumové hlavě snad ani nemluvě stejně, jako o magické energii vytvořené nejspíše v programu malování. Pobaví snad jen odkazy na různé filmy, vedou Star Wars. Herci si to nejspíše užili, ale také se dost naběhali. Stopáž je naštěstí milosrdná. ()

mira007

Tři kamarádi jedou na východní stranu jezera a to je chyba, protože tam jsou tři americké prsaté děvy s mírnou nadváhou, které táborníky vraždí a pak je nahé pojídají. Ultra bizár amatérská kuriozita, ikdyž já si o všech horororech myslím, že jsou bizarní, tak tady to je vyloženě výstavní. Jedna hvězda za nahatý holky ( ikdyž žádný krásky ) a jedna hvězda za sebereflexní krátkou stopáž 62 minut. Tohle je dobré si pustit jako výplach mozku po týdnu oscarových filmů. ()

moviefan4

Po veľmi dlhej dobre úžasný príklad čistokrvného Bčka ktoré sa na nič nehrá, neberie sa vážne a je vyrobené pre zábavu. Za mňa plný počet a veľké nadšenie lebo pri Bčku som sa veľmi dlho takto dobre nepobavil. Je vidieť že Sean Donohue je veľký milovník hororu keďže sa nechal inšpirovať talianskou horor porno érou, ktorá tu bola silno vidieť. Humoru tu bolo mega moc hlavne pri efektoch, dialógy typu Yoda a Budha, znovu oživenie a veľké finále. Za mňa úžasný príklad zábavného Bčka ktoré slúži na relax a zábavu. ()

Morholt

Roztomile špatná amatérská blbina, ve které nahaté a pokérované holky plnějších tvarů oblizují okousanou nohu. Smál jsem se prakticky od začátku do konce a je znát, že všichni přítomní vědí, jakou hovadinu točí a baví se u toho také. Mimochodem na to, že to stálo asi dva dolary, to gore nepůsobí vůbec špatně. Přemýšlím mezi odpadem a plnou palbou, takže nakonec dávám průměr. 50% ()