poster

Bunny

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 1998, 7 min

Režie:

Chris Wedge

Scénář:

Chris Wedge
 • Davies182
  ****

  Jako začátky tvůrce úspěšné Doby ledové tento kraťas rozhodně neurazí... Můra je roztomile pitomoučká, králík stařešina patřičně zavrzelý (navíc v něm jde skvěle zahlédnout předchůdce šavlozubé veverky), a nečekaně poetický konec dělá z tohoto animáku něco mnohem více, než čím se zprvu zdá být.(6.10.2009)

 • Houdini
  ****

  Oscar 1 : Krátký animovaný film(22.3.2004)

 • PEZ
  ***

  Neskorsi reziser Ice Age napisal a zreziroval tento kratas v roku 1998 a dostal zan aj Oscara za najlepsi kratky animovany film. Na moj vkus je tento melancholicky kusok az prilis sentimentalny, resp. tlaci na city prilis priamociaro, nasilu. Samozrejme aj animacia odvtedy pokrocila o pekny kus dopredu, predsalen ma tento animak uz 15 rokov. Je sucastou DVD Ice Age ako bonus.(1.4.2013)

 • DaViD´82
  ***

  Stařec a moře... Ehm, tedy nesympatický zaječí stařeček, který má již své dny bezstarostného hopsání dávno za sebou a jedna můra. Na dobu vzniku více než slušné technické zpracování, ale na můj vkus je to až příliš lacině sentimentální. Navíc to klidně mohlo být kratší a nějaký závěr by tomu také neuškodil. Nechce se mi věřit, že by se v roce 1998 nenašel lepší animovaný kraťas.(22.8.2007)

 • golfista
  *****

  Jako bonus na DVD "Doba ledová" je tenhle krásný animovaný kraťas od Chrise Wedge. Poslední zápas králičího stařečka s můrou a konečné smíření.(25.8.2003)