Epizody(12)

Hees

Slabšie ako prvá séria a to je dosť ťažké dosiahnuť pri tom ako bola nastavená latka a musím povedať, že jediné na čom si dali naozaj záležať je posledný diel, ktorý keby mám hodnotiť samostatne tak za mňa je to plné hodnotenie pre posledný diel. Nedá sa povedať, že by Kanojo, Okarishimasu druhá séria bolo nejakým spôsobom úplne nudné anime, len sa tam strieda jeden a ten istý koncept dokola (okrem posledného dielu) a to som s jedným dievčaťom a ostatné potom všetky viac žiarlia a akonáhle som s tým ďalším dievčaťom stane sa niečo prečo hlavný hrdina zostane úplne červený, lebo sa hanbí a potom urobí nejakú šialenosť pre, ktorú sa hrdinky do neho ešte viac zamilujú. Zaujímavý charakter je Nanami, ktorá vlastne má rada hlavný charakter podľa toho koľko reálne žien ho obletuje, ale len preto, lebo si tým potvrdzuje vlastnú hodnotu a od takýchto žien ruky preč aj v reálnom živote. Hlavný hrdina Kazuya je pre mňa čoraz viac menej sympatický, lebo si nevie stanoviť hranice medzi jednotlivými dievčatami a čoraz viac mu to prerastá cez hlavu a absolútne zbytočne. Naopak super, že svoje kroky, aby niečo dosiahli urobili oba charaktery detinská Ruka, alebo hanblivá Sumi. Samozrejme hlavný charakter Chizuru dostala veľkú hĺbku po vysvetlení jej minulosti je veľmi ťažké predpokladať, že by mal hlavý hrdina v budúcnosti skončiť s inou dievčinou. Podľa mňa mohli v druhej sérii skúsiť už povedať pravdu tým babičkám, aby to spojenie medzi hlavnými hrdinami oslablo a museli vlastne robiť niečo viac medzi sebou, ale tu sa hrá proste na istotu v tom, aby anime pokračovalo v zabehnutých koľajách a nechce sa nič nové vymýšľať a keď sa nechce nič nové vymyslieť tak toto dielo nemôže byť nič iné ako jemne podpriemerné. ()