Špína z ulice

(festivalový název)

Miesto deju: veľké newyorské autovrakovisko a špinavé ulice okolo neho. Hlavné postavy: špinaví bezdomovci. Kľúčová vec vo filme: ploskačky s alkoholom, predávané v malom obchodíku. Po preglgnutí sa s konzumentmi dejú divné veci - roztápajú sa a zo všetkých telesných otvorov im strieka krv a farebné grcky. ;-) (POMO)

Bluesun

Kdo od tohoto filmu nic neočekává, dostane všechno. Kdo má očekávání ať už na základě traileru nebo popisu, bude zklamán. Hlavně je třeba si uvědomit, že se nejedná o horor, ale o historky z komunity bezďáků. Chvílemi je film vtipný, chvíli je to drama, chvíli je film nechutný, chvíli milý. Historka s laciným vínem je jen jedním z prvků filmu. Je to prvek podstatný, ale rozhodně ne hlavní. Pro film jsou důležité jednotlivé postavy, kterých je možná hodně, ale za to skvěle dotváření kolorit filmu. Některé postavy jsem si oblíbil, přestože ve filmu měly třeba jen jeden stěk. Opravdu, pokud od filmu čekáte nechuťárny, hordy slizu a podobně, budete zklamaní. Ne proto, že byste to nedostali, ale počkáte si a provděpodobně si ani nevšimnete toho, jak je tento film kouzelý. ()

dalver

Neskutočný trash! Aj pri tej dĺžke som to musel pozerať na štyrikrát. Počas filmu je občas úplný výpadok deja, scénky sú navzájom slabo poprepájané. Všetko je lemované splatter scénkami a špinavým bezďákmi, ktorý sa flákajú a pochľastávajú. ()