Špína z ulice

(festivalový název)

Miesto deju: veľké newyorské autovrakovisko a špinavé ulice okolo neho. Hlavné postavy: špinaví bezdomovci. Kľúčová vec vo filme: ploskačky s alkoholom, predávané v malom obchodíku. Po preglgnutí sa s konzumentmi dejú divné veci - roztápajú sa a zo všetkých telesných otvorov im strieka krv a farebné grcky. ;-) (POMO)

LV.Helter

Extrémne vulgárna, extrémne sleazy-céčková splatter vyhulenosť. Kto prežije prvú polovicu dostane neuveriteľne "topiacu" sračku (pochopia, len tí čo videli) vo forme druhej polovice. Páčilo sa mi to. Deravý scenár na začiatku bolí, ale časom sa dá zvyknuť a žiadne veľké chyby sa tam nenašli. Gore je až tak neuveriteľné, že vo väčšine som pozeral na to s otvorenými ústami. Dejová línia mi síce nesadla, ale bez mučenia som dopozeral uncut 100 minutovú vérziu a zožral by som toho aj viacej. ()

kaylin

Snímek „Street Trash“ je ale přesto relativně dobrým zástupcem svého subžánru a nakonec asi dostanete to, co chcete. Navíc je zde opravdu dobrá scéna v závěru, kde se dočkáte gore, které je vtipné. Tohle rozhodně není snadné, ale tady se to povedlo. Ony ty postavy jsou ale prostě tak hnusné, že je těžké se do filmu dostat. Ale i to je účel. A triky jsou prostě hodně dobré a já jsem si je užil. ()

topi

Při sledování snímku Street trash mě napadla jediná myšlenka - Troma! Tohle je přesně ten tip filmů, ktreré produkuje studio Troma a moc se divím, že na tomto špinavém flicku nemají žádný podíl. Splatter scény - to je pastva pro oči a zejména v závěru filmu se to rozjede do šíleně ujetých excesů. Osmdesátkový brak, na který nedám dopustit. ()

JohnMiller

Najfarbenejší splatter aký bol kedy nakrútený !!! Zo začiatku to vyzeralo na obyčajný osemdesiatkový horor no po čase keď sa na scéne objavili ploskačky sa začali diať čudné veci. Film má strašne veľa postáv a prakticky žiadnu hlavnú líniu. Postavy sa však prelínajú a dávajú tak dokopy obraz geta v autovrakovisku. či už ide o tučného šéfa vrakoviska, bossa bezdomovcov teda bývalého vojaka s Vietnamu, negra zlodeja, sekretárku číňanku alebo predavača ktorý začne predávať alkohol ktorý funguje ako veľmi silná kyselina. Na tejto snímke je tiež veľmi dobrá práca kameramana ktorý sa možno trocha inšpiroval filmom Evil Dead ale naozaj mu to išlo. ďalej neuveriteľná hláškovosť a nesmierne veľa nadávok. Vždy keď sa niekto rostopil som počul iba "Oh fuck" Fuck me.. "oh shit" Pukal som od smiechu. Najlepšie však na tom celom bolo to neuveriteľné farebné skoro psychedelické gore ktorého bolo hojne. Rostopenie nakašu, odtrhnutie hlavy či výbuch tučka.. bavil som sa vynikajúco ()

gumli

Tak toto nebolo na môj vkus,ale pozrel som to celé.Príbeh to vlastne ani nebol.Film sa tvári veľmi vtipne,ale nie je.Ba niekedy mi to pripadalo až choré.Jedine čo musím uznať,celá ta kopa bezdomovcov bola veľmi vydarená.Čo sa týka oblečenia,aj tie špinavé a prihluplé ksichty boli fajn.A ešte netradičné vo filme bolo pohadzovanie s odtrhnutým vtákom.Tie scény po vypití alkoholu má vôbec nezaujali.Jedná fľaša,jeden dolár.Pre bezďakov výborná cena.Skoro celý film je natočený na automobilovom vrakovisku.Na záver,komu sa páčia krvavé,gýčovite ale bezduché a úbohé filmy,tak je ten pravý.Dva hviezdičky za tých bezďakov. ()

Sludger

Tak toto bola iná bizarnosť. V podstate to nemalo žiadny dej, ani hlavu a pätu, no za to kopec čudesných postáv a hromadu gore/splatter úmrtí vytvorených pomocou praktických efektov. ()

kosta73

V době vzniku možná extrémní. Dnes vzhledem k záplavě filmů společnosti TROMA, která se na podobnou tvorbu přímo specializuje, se mi to jeví co se týče šokantnosti, jako polovičaté a poměrně nudné. Vlastně ani nevím, co si mám o filmu myslet, v některých momentech jsem z něho dokonce cítil i jakýsi sociální podtext ( uf! ), což ovšem může být pouze můj dojem. Každopádně to působí vzhledem k povaze filmu, jako pěst na oko. Hvězdičku navíc dávám za pro mě jedinou vtipnou titulkovou scénu v závěru filmu a jí předcházející dějovou linii s mnohoslibným ( a mým oblíbeným ) Tonym Darrowem ve svoji první roli. ()

Tomes83

Přeci jenom tu čtvrtou hvězdu dám (a zvyšuji tak hodnocení na 58 %), protože tolik nechutností a zvrhlostí v jednom filmu, navíc každá s originálním motivem a vizuálními efekty, kdy se tělo rozpadlo několika způsoby (u tlouštíka dokonce explodovalo), tak to se vidí málokdy! Zřejmě největší ČUŇÁRNA, jakou jsem kdy viděl a u které jsem se i zasmál! Zajímalo by mě složení oné modré tekutiny, která byla ke koupi za pouhý dolar:-) ()

VanTom

Snad bych mohl v ranku poloamatérských, ale s gustem natočených splatter-úchyláren (s divokou "raimiovskou" kamerou) hodnotit shovívavěji, jenže jednoduše řečeno, tohle je vlekoucí se, nepříliš humorná blbost bez příběhu a ztotožnitelných postav - všichni ti nemytí vágusáci aka "špína z ulice" totiž odpuzují i nad rámec chtěné satiry. ()

Mythago

Tohle je kult. Bezdomovci sledující sex a následně unášející dívku, scéna mezi svěráky, šílená bezdomovkyně nebo házení si s uřízlým penisem. To jsou všechno tak památné a geniální věci. Navíc ty neuvěřitelně abstraktní a barvitá úmrtí, některá vypadala jako by se na nich podílel Jackson Pollock. Žije si to svým vlastním životem, sere to na všechno a dělá to poctu splatter žánru. I prostředí je skvělé a dokonce i většina postav byla mně velice sympatických. Proč už se dneska netočí podobné věci? ()

Han22 odpad!

Ano název filmu přesně vyjadřuje jeho hodnotu. Jestli někoho baví sonda do života pouličního odpadu, všechna ta špína, smrad, smetí, zvratky, moč, dokonce sex s bezdomovcem tak prosím. Já zas nemusím mít teda všechno... a kde to mimochodem byl horor? ()

POciSEM

Starosta Belgody z toxickýho mstitele jako ojížděč mrtvol vyplavených na břeh,nejdrsnější akční detektiv co to koupí už v půlce filmu a placatka tygřiho likéééru která vás rozpustí v hajzlíku.Reklama nelhala,to je opravdovej hobo holocaust. ()

TERRORDROME

Bezdomovci, špina a záhadný chlast čo rozpúšťa ludí na farebnú sračku, to je náplň tejto hororovej komédie. Dej prakticky nemá, celé je to len zlepenec scénok zo života amerických houmlesákov na jednom vrakovisku. Šéfuje tam psychopatický vietnamský veterán Bronson, ktorému hlavný hrdina s fialovým klobúkom neurčitého tvaru Freddy dlží prachy. Ten sa miesto ich zháňania len tak poflakuje, tak isto ako všetci ostatní, napokon veď sú to somráci tak čo iné by mali robiť. Bavil som sa pri scéne keď jeden z nich vpochoduje do obchodu a bohatý nákup si nastrká do nohavíc, keď ho potom obvinia že kradne, rozčúli sa, nasadí si na hlavu papierové vrecko a odpochoduje cez zavreté presklené dvere. Za pozornosť stojí aj hádzaná s odrezaným vtákom ( aha, lietajúci kokot! ) a samozrejme rozpúšťajúci sa bezdomovci, čo je hlavná atrakcia filmu. Jeden z nich sa rozpustí na hajzli a ostane z neho len ruka na splachovadle a ďalší sa za mohutného grgania nafúkne a vybuchne. Miestami to stráca dych a isté skrátenie by určite prospelo ale zabával som sa dobre. ()

Teardown

Street Trash je od předešlých Neon Maniacs diametrálně odlišný, co se dějové atraktivnosti týče. V prvopočátku samozřejmě určitý disport najdeme, především tedy nezapomenutelnou a naprosto perfektní destrukci, právě probíhající uvnitř těla na hajzlíku sedícího houmlesáka. Poté dlouhá odmlka s párem zanedbatelných scén a špatným humorem místních bezďáků. Ovšem poslední dvacetiminutovka nakopla film zpátky do zprávného rytmu a my se konečně dočkáme toho, kvůli čemu jsme vlasně přišly. Házená s uříznutým kokotem, maniakální excesy brutálního lídra místní subkultury, roztékající se vnitřnosti, detonace orgánů, blití všech možných sraček a další vymoženosti z vlastně docela veselého vrakoviště. Jednoduše odpočinková záležitost. ()

Knor

Kdyby bylo tak o půl hodiny zbytečnejch keců míň, bylo by to určitě snesitelnější. Jinak je to fakt sranda nabušená černým humorem a roztékající se houmlesáci neměli chybu. Solidní splatter sranda pro milovníky brakových filmů. ()

Pitryx

No já nevím, ale pět minut dobrého filmu na takovou stopáž je neskutečně málo. Dávám tedy jen něco plus maskérům a trikařům, ale jinak je ten film debilní ukecaná krávovina. Na tromácké dílka to tedy nemá. ()

morbido

30 minut z filmu preč...nic...........hodina filmu preč....nic..........zaverečné titulky.......nic.......Jednoducho velké nic.Ani horror ani komédia(pravdepodobne ani film) ani jedna vtipná scéna ani jedna horrorová scéna.Príbeh nijaký.Jedna hviezda za odjebanú hlavu na konci a ty farebné hatlamatiny po požití viper-u(takže vlastne ani tá neni za film lebo dohromady to s nim nemalo nic společné).A já sem sa tak tešil.... ()