Tři marseilleští policajti už mají po krk chytání malých rybek a hodlají rozprášit rozsáhlou drogovou síť. Klíčová informátorka si ale za svoje služby řekne trochu moc. (Netflix)

Qwat

Dobré, tak 3-4*, reálně možná spíš tři, ale chci fandit takovéhle produkci. Jak už psali jiní, některé herecké výkony slabší, moc jim to nevěříte, ale ok. Režie výborná. Doporučuji si nečíst moc zdejších recenzí (ani tu moji!), protože sem naběhli absolventi vysoké školy života, kteří sice u nich v Dolní Lhotě nic takového neviděli, ale stejně mají jasno, kdo za to všechno může! Pepa v hospodě jim to navíc potvrdil :-) ()

holtis

Trochu hořké krimi ze zákulisí marseilleského podsvětí, ve kterém hraje zákon představovaný policisty, kteří jsou svázáni systémem jen druhé housle. Režie v pohodě, herci taky, film lepší průměr po shlédnutí přemýšlím, jestli bylo opravdu z Francie. ()

LUIGISde

Veľmi dobré, sklučujúce, prinášajúce pocit bezmocnosti, obdivu, beznádeje a predsa odzrkadlujúce zrejmú realitu pri najmenšom marseille a možno trošku pesimisticky zrejme väčšiny Európy. Je to smutné ale veľmi inteligentné metaforické poukázanie na bezmocnosť vlád. Dotýka sa to menšin je to rasistické ale povedal by som že verné realite. Film diváka nenechá chladným a určíte uvoľní reťaz emôcii. Za mňa veľmi slušných 70%. Môj subjektívny zážitok umocnil včerajší návrat z Marseille. ()

BGH

Nebylo to úplně špatný, ale jako celek je to celkem "mělký". Nějak to úplně nezafungovalo. Vlastně takový klasický francouzský policejní příběh v klasických francouzských lokacích... Ale nic, čím by vybočilo z průměru (např. na rozdíl od Války policajtů), snad jen kromě odvahy poukázat na no-go zóny v Marseilles... A takovéhle filmy nemají mít dobrý konec... ()