Karnevalová noc

(Sovětský svaz)

Carnival Night

Komedie / Muzikál

Sovětský svaz, 1956, 75 min

sovětská komedie, která je vtipná - úkaz velmi zřídkavý. není to žádná crazy komedie, ale satira velmi dobře mířená má taky své kouzlo.(7.5.2006)

Fakt sa divím, ako mohol byť tento film schválený komunistickou nomenklatúrou, lebo je vtipný, zábavný a robí si neuveriteľnú srandu zo zástupcu riaditeľa Domu kultúry. Ten sa snaží neustále zasahovať do pripravovaného novoročného karnevalu, ktorý organizuje mládež. Tento snímok je pre mňa veľmi príjemným prekvapením. Štvrtý komentár.(22.8.2016)

Skvělý a velice vydařený film, který byl natočen v SSSR před neuvěřitelnýma 60ti lety. Veškeré scény a výstupy uvedené v tomto filmu, mohou tvrdě konkurovat dnešním tzv. zábavným programům !!!!!(5.10.2010)

obrovské překvapení, a bojím se že nepřekonatelné /obecně/. vzhledem k naprosto vražedné kombinaci názvu, roku, zemi původu a žánru jsem čekal obrovský sterilní průser ála Za zvuků hudby, kde nic nebude dávat smysl, chování postav bude pitomé, všichni herci budou slzet štěstím. Naštěstí se nestalo. A já si opravdu zaslouženě můžu povzdechnout: co teda může za ten hype o důležitosti amerického/hollywoodského filmu? Já opravdu nechápu, že americké filmy se hrajou nejvíc a jsou nejnavštěvovanější. Ne - prostě je to k neuvěření. Nikdy to nepochopím. Opravdu nejspíš zbývá poděkovat hloupým středoškolákům a gymnazistům (takže všem [?]) za to, že navštěvují multiplexy. NENÁVIDÍM VÁS! ;-)(12.11.2012)