Starý muž si objedná stěhováky a požaduje, aby stěhování proběhlo do rána a slibuje spoustu peněz. Ale dává jednu podmínku: vstup do podkroví nebo do suterénu je přísně zakázán. Ale jak se noc prohlubuje, odhalují hrůzy, které existují uvnitř jeho starého viktoriánského sídla. (LIVINGDEAD)

SpicyNugget

Stařík si objedná tři stěhováky, aby mu odnesli z baráku harampádí, ale přísně jim zakáže chodit do sklepa. To by bylo, aby tam děcka nakonec stejně nevlezla. Najdou tam ale něco, co je naprosto nechutné a děsivé a začne boj o přežití... Slabota. Gore bylo zajímavé, ale to bylo vše. Vůbec mě to nebavilo, přitom z této tématiky se dalo vytěžit hodně. Ale tohle byl totálně promarněný čas. ()

oveckaoa

Chlápek si najme 3 stěhováky a dá jim příplatek za to, když mu barák vystěhují do dne. Řekne jim, že nemají jít do podkroví a suterénu jinak zbytek ať si vystěhují samozřejmě tam něco najdou a on jich z tama už nechce pustit. Plusové boy, že se to rozjede od začátku mínusové za herecké výkony (ta černoška strašně přehrává) a konec po potitulkové scéně. který nedává smysl (jak ten černoch přežil?). P.s. co to má jako tak složitý scénář, že to psaly k tomu 4 lidé? ()

ricci.s

Genetické nacistické experimenty či mutanti sú pre mňa vďačný námet, ktorý síce v tomto prípade mohol byť spracovaný aspoň o trochu inteligentnejšie, ale keď už v dnešnej dobe vidím snaživé masky a gore, tak si poviem HURÁ. Úroveň hororových noviniek ide strmhlavo nadol (tento rok je pre mňa zatiaľ celkovo o hovne), takže keď už narazím na niečo, čo môžem "aspoň" úprimne nazvať hororom, tak aspoň ten priemer udelím. Tým ale nechcem povedať, že by sa jednalo o dobrý film. Len smutne konštatujem, že je zatiaľ jeden z tých lepších. ()

MIMI.kry odpad!

Nejnižší level úplně ve všem, od příšerného scénáře až po tragické herectví. Totálně zpackaný horor a jak to říct... svojí slabostí až parodicky úsměvný? Nedoporučuju vůbec nikomu, snad jen tomu, komu ve filmu stačí trošku gore. Víc divák nedostane. Lituju svého času. Ani to nemá atmosféru. Tohle prostě patří se vším všudy do koše. Děsný. ()

Morholt

Partička stěhováků (běloch, Hispánec, černoška) se nechá najmou divným dědkem s německým jménem i přízvukem. Po nedodržení instrukcí se začnou objevovat stopy nacistických experimentů a záhy začne být zle. Objektivně je něco mezi béčkem a céčkem se vším, co k tomu patří, ale já se docela bavil. Je to sice blbé, ale horory odkazující na nácky mám prostě rád. Má to krátkou stopáž, nijak zvlášť to nenudí a dojde i na pár slušných gore chvilek či mengeleovský experiment, který, pokud si dobře pamatuji, jsem v rámci žánru ještě neviděl a to je škoda. Dá se to. 50% ()