Meghan a Harry v rozhovoru s Oprah Winfreyovou

(pořad)
  • USA Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special
Talk-show
USA, 2021, 82 min

Slavná moderátorka zpovídá vévodkyni a vévodu ze Sussexu... Oprah Winfreyová nejdříve rozmlouvá s Meghan, vévodkyní ze Sussexu. Dotýkají se mnoha témat a proberou všechno, počínaje jejím vstupem do královské rodiny, přes sňatek, mateřství a charitativní činnost až po skutečnost, jak se vévodkyně musela vyrovnávat se životem pod intenzivním tlakem veřejnosti. Později, kdy se k nim připojí i princ Harry, hovoří o svém přestěhování do Spojených států, o svých nadějích do budoucna i snech o rozrůstající se rodině. Tento speciál vyrobila společnost Harpo Productions. Výkonnými producenty jsou Terry Wood a Tara Montgomeryová, koproducentem Brian Piotrowicz. Mezinárodním distributorem pořadu je ViacomCBS Global Distribution Group. Celovečerní pořad měl premiéru v neděli 7. března v americké televizní síti CBS. (Česká televize)

slunicko2

Pohádky většinou sňatkem končí. 1) Popelka si vezme prince, hloupý Honza princeznu, holandský princ si vzal homosexuálního bratra "své" princezny (pohádka Princ a Princ), prostě sňatkem jakoby vše končilo. Následuje jen mír, harmonie, štěstí a spokojenost._____ 2) I dospělí, považte, milují pohádky. Celosvětový zájem (nejenom) bulvárních médií o anglickou panovnickou rodinu je toho typickou ukázkou._____ 3) A tak se nakonec i čeští diváci dočkali srdceryvného vystoupení 40leté ubohé utiskované Meghan a 37letého rytířského prince Harryho pod lehce potměšilým vedením jedné z nejbohatších žen světa, zkušené 67leté Oprah Winfreyové._____ 4) Meghanina show je nesporně zajímavá. Ukazuje současnou pokryteckou tvář britského království, doutnající rasismus, nechutnou roli bulváru a jeho spolupráce s královskou rodinou či až patologický strach anglického dvora z veřejnosti. Současně vidíme, jak lze snadno manipulovat fakty a jak vévodkyně ze Sussexu veřejně lže._____ 5) Na lži politiků jsme tak nějak už zvyklí, naše (a nejenom naše) politická scéna poskytuje každodenně mnoho důkazů. Ale tady lže pohádková bytost!_____ 6) Jediný závěr, který jsem schopen si ze sledovaného rozhovoru (bez hlubších znalostí detailů) vyvodit je, že tenhle pohádkoidní bulvár opravdu nemusím._____ 7) Přesný koment: riza-do**, ostravak30**. ()

Marze odpad!

Tahle zdegenerovaná rodina této fašistické země mi nezajímá. Ale při rozhovoru jsem se hodně bavil, hlavně mezi řádky. Poprvé jsem viděl slavnou miliardářku Oprah v akci a musím říct, že má příjemný styl. Nechá hosta hodně mluvit. Ve srovnání Jan Kraus hosta dost šikanuje a nedozvíte se od něj nic, naopak Marek Eben mu nechá prožít , že má hodnotu, tím se rozpovídá o zajímavých věcech. Karel Šíp dělá hloupého a tím host také řekne zajímavé věci. Zdegenerovaný princ Harry, trouba od pohledu si vzal emocionální herku bláznivou Amici,  což je samo o sobě hardcore. A s Oprah diskutují ,že královská rodinka, které Meghan říká po americku firma,  řešila, jakou bude mít její synek  Archie barvu kůže a Oprah pláče "Wow, nechci už být naživu". Lze si také udělat obrázek jak fungují média, když byla Meghan čtyři měsíce zavřena doma kvůli těhotenství a lockdownu, přesto o ní vycházelo v médiích šílenství. "Firma" jí dala najevo, že její béžový synek nebude mít nikdy královské výsady a tak zorganizovala "Megxit". ()

octopuska odpad!

Harry vybíral tak dlouho, až přebral. Nasadil si do kožichu slušnou veš, která je královské famílii příjemná, jak osina v prdeli. Meghan by potřebovala nasadit dost tvrdou léčebnou odvykačku, aby se trošku seznámila s realitou života o které nemá ani páru. Takže krasavico do Alberta s tebou, za kasu na dvanáctky, za 20 tisíc brutto. Šup s tebou do paneláku 2+kk s vyhnilým umakartovým jádrem. A starýho, co se celý den válí na kanapi u TV se škopkem v ruce a dvakrát do týdne ti dá pořádnou nakládačku. Ale mám obavy, že by nepomohlo ani to. To si mohla ČT2 odpustit. To si nelajzl ani Barrandov a to je slušná žumpa. ()

666teen odpad!

Dneškem asi definitivně skončily moje iluze o tom, že ČT je nezávislá. Sorry jako. V primetimu na ČT2 vysílat takovou totální šmíru, jako je "rozhovor" s princeznou Pinocchio a podpantoflákem Harrym, tak to je fakt i přes mojí lajnu. A to jí mám celkem nízko. Nova to nebyla schopná zaplatit? Nebo Barandov? Jebnout to někam mezi Soukupa a Soukupa? Asi ne. Takže u mě nepomáhá ani "God Save the Queen the fascist regime". Tolik řečí o nepochopení, útlaku, rasismu a psychologických problémech jsem slyšel naposledy v dokumentech o Osvětimi. Děti v rozvojových zemích určitě ocení a zatleskají utrpení malého, různobarevného Archieho a jeho vychcaných rodičů. Pokud tedy mají internet a obě ruce. ()

SOLOM. odpad!

Britská královská rodina mne absolutně nezajímá, serou mě hlavně problémy u nás v republice, kterých tu máme víc než dost. Bohužel i přesto, že jsem se snažil absolutně ignorovat celý ten humbuk okolo zrzka a americké druhořadé herečky, neustále se to omývá nejen v televizi, novinách, internetu – nešlo si toho nevšimnout. Je to jejich problém, ať si dělají, co chtějí – chtěli být nezávislí, utekli do Kanady – tak ať si žijí, jak chtějí a neotravují furt druhé a hlavně neškemrají o peníze královské rodiny. Ještě je ta mrcha obviňuje z rasismu (ten je teď velice populární)…raději by měla chodit kanálem. Černoch vždycky zůstane černochem, bílý bílým, žlutý žlutým, cigán cigánem – tak proč je nenazývat pravými jmény. Už mě opravdu vytáčí, jak se černým furt leze do prdele. Nicméně mi přijde, že slavný princ prostě myslí jen ptákem a nechá se zcela ovládat. ()

• Slavný moderátor Piers Morgan odešel při natáčení svého pořadu Good Morning Britain (od r. 2014) poté, co jeho kolega bránil Harryho a Meghan, a odsoudil jeho výroky o nich. Kolega shrnul, že o nich psali nehezké věci a pokračoval: „Chápu, že s ní máte či jste měl osobní vztah a že vás odstřihla. Je oprávněná vás odstřihnout, když chce.“ Piers Morgan zareagoval: „Ok. Končím,“ a odešel. Na výroky Pierse Morgane ohledně Meghan přišlo přes 41 tisíc stížností do Britského regulačního úřadu. Následně přestal pořad moderovat. (Vitox)
  • O interviewu se mluvilo ve velkém množství v médiích. Dokonce list The Guardian, který se obvykle nezaobírá děním v monarchii, o něm napsal článek a otiskl ho na přední straně. (Vitox)