Matka versus android

Trailer

VOD (1)

V postapokalyptickém světě, kterým otřásá krvavá vzpoura androidů, se mladá těhotná žena s přítelem zoufale snaží dostat do bezpečí. (Netflix)

Trailer

Timak

Super nápad (přestože nijak originální), skvěle zahrané, super reference na RUR a ten závěr, ten je mrazivej. Celkově druhá půlka je hodně cool a ten závěr (pro mě absolutně nečekanej) … ani nevím, co tomu vytknout. V rámci žánru fakt pecka. Možná mi chyběla nějaká stylová hudba a paradoxně víc androidů. ()

blackkocour

Co to s mojí Kloujínkou udělali, doprdele? Kde jí to, u všech svatých zase dosrali? To, že mě tahle dívka nadpřirozeně vzrušuje, a když koukám na ledajakou sračku, ve které je obsazovaná, dívám se na to nejvíc přiměřeně a pozitivně, aby film nedostal odpad, ví už každej druhej ztopořený pedofil. Můj pohár ejakulátu se bohužel nepřetekl, takovou krásnou tvář, aby z kamene, ze žuly a pískovce, vytesal snad jen ďábel, takovou moc by jí nikdo nedal, aby byla přitažlivější než nahá Dáda Patrasová ve vaně, což je razantní chyba. Všichni pedouši si pro dnešek, muselo zklamaně vydechnout, že se z Kloí stala už obdařená žena. ()

quido_zidle

Jedna hvězda za Karla Čapka(the writer, from Czech...:-), druhá za Athura a těch 20 minut s ním. Jinak je to neskutečně nudnej, za vlasy přitaženej sliz(ano sliz, protože přesně tak se to táhne) plnej keců jak z emimino.cz. No a korunu tomu nasadí zachraňující sestra Kim čong una oblečená jak z Bitvy o Sevastopol. Já jsem normálně u dojákovejch konců všechno jenom né chlap, ale tady mě to nechalo úplně, ale úplně chladným... ()

liskam

Když točíte Post-apo tak si většinou vybíráte z možností natočit Survajvra, nebo Road movie, nebo bitkařinu, nebo rodiné drama, nebo Superhero a nebo krimi thriller. Občas spojíte pár věcí dohromady. Pokud jste Meetflix spojíte dohromady úplně všechno. Z hlavních vysokoškolských hrdinů uděláte geniální Trapery kteří přežijí 6 měsíců s jednou krosnou, revolverem a velikonočním stanem. Dokáží zastavovat rozběhnuté kontrakce. Trajdat a běhat po lese, na motorce mnoho dní po termínu porodu. A do toho všeho se chovat jako úplní debilové. Ti Korejci to dělali dobře když brali jen děti. Děti se dají vychovat, pitomí rodiče ovšem nikoli. Jinak je docela zajímavé že všichni z těch dobrých jsou černoši a všichni ti zlí jsou nečernoši. Divím se, že se děcko bralo do Koreje... A nevzali ho do dokonalého nezávislého klidného demokratického státu Libérie a nebo Zair. Dávám 1* za zdemolovanou Micru Moretz a Korejce na lodi. Zbytek odpad. ()

Mamlas odpad!

Na začátku to není tak marné. Androidi se pokazí a začnou zabíjet lidi. Tak jsem očekával, že dál bude následovat pěkná řežba, ale ouhle. Cca hodinu a půl pak cestuje těhule se svým vyváženým přítelem kamsi dopryč. Nuda jako svině, nic se neděje, maximálně nějaké ty tanečky. Pak je až jakési finále, během kterého je zastřelen 1 android. Pak je srdceryvná tečka, u které už jsem se nevydržel nesmát... Rozumného děje bylo v celém filmu tak 10 minut, zbytek je komorní nuda, zmar, kecy a hýkání těhule. (7%) ()

• Ve scéně, kdy Georgia (Chloë Grace Moretz) narazí v lese na člověka, dojde na několikaminutový rozhovor na téma českého spisovatele Karla Čapka, jeho díla „RUR“ a následného ovládnutí lidstva roboty. (TheEvilTwin)