Reklama

Reklama

Peter Franke

nar. 1941
Breslau (Wrocław), Německá říše

Galerie (130)

Herec

Filmy
2021

Kommissar Dupin - Bretonische Spezialitäten (TV film)

2020

Papa auf Wolke 7 (TV film)

2019

Viele Kühe und ein schwarzes Schaf (TV film)

2018

13 Uhr mittags (TV film)

 

Ostfriesenblut (TV film)

2017

Ellas Baby (TV film)

 

Hausbau mit Hindernissen (TV film)

 

Schwarzbrot in Thailand (TV film)

 

Teufelsmoor (TV film)

Reklama

Reklama

 

Vadder, Kutter, Sohn (TV film)

2016

Mörderische Stille (TV film)

2015

Das Gewinnerlos (TV film)

 

Der Verlust (TV film)

 

Herr Lenz reist in den Frühling

 

Schandfleck - Der Usedom-Krimi (TV film)

2014

Geschlechtskriegerinnen, Die

 

Um Himmels Willen - Das Wunder von Fatima (TV film)

2013

Dora Heldt: Ausgeliebt (TV film)

 

Kleine Schiffe (TV film)

2012

Eine halbe Ewigkeit (TV film)

 

Ganz der Papa (TV film)

 

Komm, schöner Tod (TV film)

 

Schleuderprogramm (TV film)

 

Čtvrtá mocnost

2011

Arschkalt

 

Sohnemänner

 

Za nic na světě (TV film)

2010

Bis nichts mehr bleibt (TV film)

2009

Das Glück ist eine ernste Sache (TV film)

 

Woran dein Herz hängt (TV film)

2008

Braams - Kein Mord ohne Leiche (TV film)

 

Fleisch ist mein Gemüse

 

Hurenkinder (TV film)

 

Im Gehege (TV film)

 

Verrückt nach Emma (TV film)

2007

Hranice zoufalství (TV film)

 

Kdo je bez viny? (TV film)

 

Nichts ist vergessen (TV film)

 

Teufelsbraten (TV film)

2006

Bouřlivý příliv (TV film)

 

Nejlepší sportovec století

 

Růže mezi trním (TV film)

2005

Charlotte und ihre Männer

 

Gegen jedes Risiko (TV film)

 

Neun

 

Solo für Schwarz - Tod im See (TV film)

2004

Das Blut der Templer (TV film)

 

Die Rückkehr des Vaters (TV film)

 

Dreigroschenoper, Die (TV film)

 

Klara

 

Küss mich, Kanzler! (TV film)

2003

Bernský zázrak

2002

Jezero s lekníny (TV film)

 

Mord im Haus des Herrn (TV film)

 

Mörderherz (TV film)

 

Sperling und der stumme Schrei (TV film)

2001

Jenseits (TV film)

 

Má životní láska (TV film)

 

Newenas weite Reise

 

Traumfrau mit Verspätung (TV film)

2000

Kein Weg zurück (TV film)

 

Klub milionářů (TV film)

 

Komisařka Rosa Roth - Láska a smrt (TV film)

 

Verlorene Flügel (TV film)

1999

Der Hund aus der Elbe (TV film)

 

Eine Liebe in St. Pauli (TV film)

 

Gigantický

 

Světlovlasý opičák (TV film)

 

Velká věc (TV film)

1998

Der Campus

 

Ferkel Fritz (TV film)

 

Hundert Jahre Brecht

 

Irrlichter

 

Moc (TV film)

 

Zugvögel ... einmal nach Inari

1997

Doppelter Einsatz - Der Mörder mit der Maske (TV film)

 

Pirat, Der (TV film)

 

Rote Schakal, Der (TV film)

1996

Doppelter Einsatz - Tod eines Taxifahrers (TV film)

 

Kriegsbilder

1995

Kinder des Satans (TV film)

 

Polizeiruf 110 - Alte Freunde (TV film)

 

Prasátko Rudi

 

Schlafes Bruder

1994

Unschuldsengel (TV film)

1993

Smrtelná Marie

1992

Einer zahlt immer (TV film)

 

Mau Mau

1991

Kollege Otto (TV film)

1990

Srdečně vítáme

1988

Dortmunder Roulette (TV film)

 

Manöver

 

Schmetterlinge

1986

Die Reise

 

Fraulein - Ein deutsches Melodram (TV film)

 

Mademoiselle Fifi (TV film)

1985

Betrogen

 

Smrt bílého koně

1984

Kanakerbraut

 

Zielscheiben

1980

Děti z domu číslo 67

1978

Skyline (TV film)

1977

Smrt je mým řemeslem

1976

Die Tannerhütte (TV film)

 

Shirins Hochzeit (TV film)

1975

Ztracená čest Kateřiny Blumové

1974

Zündschnüre

TV seriály
2018

Die Spezialisten - Im Namen der Opfer

 

Bon(n) appétit (S03E05)

 

In aller Freundschaft

 

Fürchtet euch nicht! (S21E42)

 

Lebenslügen (S21E27)

2017

Bettys Diagnose

 

Kein Tag wie jeder andere (S03E12)

2015

Kriminálka Stuttgart

 

Künstlerpech (S07E08)

 

Unter Gaunern

2014

Policie Hamburk

 

Spolubydlící (S09E14)

2013

Mordshunger - Verbrechen und andere Delikatessen

 

SOKO Wismar

 

Hinter verschlossenen Türen (S10E16)

2012

Das Duo

 

Der tote Mann und das Meer (E23)

 

Die Chefin

 

Vraždy na severu

 

Hlava nehlava (S01E08)

2011

Policie Hamburk

 

Yesterday (S06E05)

2010

Das Duo

 

Bestien (E19)

 

Láska u fjordu

 

Letní příběh lásky (E02)

2008

Bella Block

 

Falsche Liebe (E25)

 

Policie Hamburk

 

Srdce k srdci (S02E22)

 

Stubbe - Von Fall zu Fall

 

Auf dünnem Eis (E34)

 

Závodní Prasátko Rudy

2007

Místo činu

 

Der Tote vom Straßenrand (S38E06)

 

Tlusťoch

 

Falešné stopy (S02E13)

 

Partie strachu (S02E12)

 

Spřízněni volbou (S02E11)

  více epizod (10)
2006

Freunde für immer - Das Leben ist rund

 

SOKO Wismar

 

Abgezockt (S04E01)

 

Stolberg

2005

Jetzt erst recht!

 

Pastewka

2004

Správná dvojka

 

Der Verdacht (E27)

2003

Kunden und andere Katastrophen

2002

Das Duo

 

Im falschen Leben (E01)

 

Der Kleine Mönch

 

Stubbe - Von Fall zu Fall

 

Das vierte Gebot (E21)

2001

Místo činu

 

Brémy - Nenápadná žena (S32E25)

 

Mördergrube (S32E03)

 

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Abschied für immer (S01E07)

1999

Delta Team - Auftrag geheim!

 

Die Pfefferkörner

 

Kriminálka Kolín

1998

Bella Block

 

Auf der Jagd (E05)

 

Mordkommission

 

Specialisté na vraždy

1997

Die Gang

 

Einsatz Hamburg Süd

 

Park Hotel Stern

 

Pobřežní stráž

1996

Sperling

1995

Stubbe - Von Fall zu Fall

 

Stubbes Hunderttausend (E04)

1994

Dvojí nasazení

 

Rosa Roth

1993

Její vrazi

1991

Stíny včerejška

 

Unsere Hagenbecks

1986

Großstadtrevier

1981

Případ pro dva

1971

Volejte policii 110

Divadelní záznam
1974

Maria Magdalena - Ein bürgerliches Trauerspiel

Host

Pořady
2009

Lafers leckerer Osten - moderátor

Ovládací panel

Reklama

Reklama