foto

Paula Patton

  • nar. 5.12.1975 (43 let)
    Los Angeles, California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Paula Patton se narodila 5. prosince 1975 v Los Angeles, Kalifornie, USA. Matka pracovala jako učitelka a otec byl právník. Chodila na Hamilton Arts High School v Los Angeles, kde se velice ráda účastnila školních her (její nejoblíbenější role byla postava Abigail v The Crucible). Zapsala se na University of California at Berkley, ale po prvním roce studia přešla na University of Southern California Film School.

Získala možnost na 3 měsíce asistovat při tvorbě dokumentů pro PBS, což ji dále zavedlo na post asistenta produkce při tvorbě televizních dokumentů a Howie Maudel's talk show. V roli hlavní produkční se podílela na tvorbě MEDICAL DIARES (2000) pro Discovery Health Channel. Jejím snem však bylo stát se herečkou.

Absolvovala další kurzy herectví a během 3 let byla opravdu úspěšná. Objevila se v romantické komedii HITCH (2005), po boku Denzela Washingtona zazářila v thrilleru DEJA VU (2006) a naposledy jsme ji mohli spatřit v PRECIOUS: BASED ON THE NOVEL PUSH BY SAPPHIRE (2009), kde si zahrála empatickou lesbickou učitelku, která pro své žákyně udělá více než by musela.

Je vdaná za zpěváka Robina Thickeho, se kterým se zná již od svých 15 let (jeho 14). Napsal jí píseň Lost Without U a dokonce se ojevila na obalu jeho prvního alba A Beautiful World. 22. října 2009 jí lékaři oznámili, že je těhotná a syn Julian Fuego Thicke má na jaře přijít na svět.

... "nightevan" _ _ _

Herecká filmografie

Producentská filmografie

Filmy

2018 Traffik
2016 The Perfect Match

Fanoušci tvůrce

<< 1-20 >>
všichni fanoušci
(59)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace