foto

Shauna Sand

  • nar. 2.9.1971 (47 let)
    San Diego, California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Tato bývalá americká playmate a příležitostná herečka se narodila 2. září 1971 v San Diegu. Je bývalou manželkou akční hvězdy Lorenzo Lamase. Poznali se během natáčení seriálu ODPADLÍK. Shauna se objevila v několika epizodách. Zahrála si zde cvičitelku fitness. Mnohem větší herecký prostor dostala v dalším Lorenzově seriálu, v akční AIR AMERICA.

Svatba se konala 27. dubna 1996. Manželství se však v roce 2002 rozpadlo. Mají spolu tři děti. A to syna Alexandra Lamase (narozen v roce 1997), dceru Victorii Lamas (narozenou v roce 1999) a dceru Isabellu Lamas (narozenou v roce 2001). V květnu 1996 se stala playmate časopisu Playboy.

Shauna zahájila svoji kariéru již v pěti letech. Studovala balet, jazz a divadlo. Ve svých jedenácti letech se zapsala do školy kreativity a múzických umění. Ve třinácti letech byla přijata do baletní školy v Salt Lake City.

Josef "videofil" Novák

Herecká filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace