Howard Stern

(pořad)
  • USA Howard Stern: On the Air (pracovní název) (více)
Talk-show / Komedie
USA, 1994, 3816x30 min

Režie:

Scott DePace

Kamera:

C.W. Horne

Účinkují:

Howard Stern, Nicki Aycox, Corey Feldman, Julianna Margulies, Billy West, 'Weird Al' Yankovic, Billy Zane, Howie Mandel, Bryan Adams, Warren Beatty (více)

Netradičné rozhovory, skeče a komentáre zamerané na aktuálne spoločenské dianie od Howarda Sterna, svetoznámeho komentátora v rádiu. (nessbeal)

Paity

Je to prasák, je to čuňák, je to chlípník, je to zvrhlík, je to cvok, je to šmírák, je to vagabund, je to oplzlo, přesto je to Howard Stern a toho davy milují. ()

Real Tom Hardy

Howard Stern, jeho rovnomenná šou a jej obsah spolu s takým zoznamom veľkých mien ako hosťov, to ti je taká zvláštna udalosť/situácia v televíznom/mediálnom priestore starého aj nového milénia, ktorá na papieri nemôže fungovať, no v realite funguje bezchybne už takmer 4 dekády. Jeho štýl mu vytvoril impérium a priniesol miliardy. Jeho štýl 40 rokov znechucuje a nasiera pomerne veľké množstvo ľudí. Jeho štýl je presne ten, ktorý by sa definične v mainstreamovom poli neudržal, presne ten, ktorý by dnes bez predchádzajúceho zabehnutia neprešiel, presne ten, ktorý bol dosť na hrane a za hranou (objektívne vzaté, osobne nič proti) už v 00s a aj v deväťdesiatkach, ktoré boli samy o sebe nielen v TV priestore dosť divoké a ostré. Jeho štýl sa skladá presne z tých otázok, ktoré sa chcel každý regulárny (plus možno nadržaný a/alebo zvrhlý) divák vždy opýtať, no neexistovala možnosť, až kým to "nevybavil" Stern. Konverzácie častokrát schádzajú do takých priamočiarych a intímnych rovín, až niekedy normálne neverím, že sa dívam na bývalú primetime šou s AAA celebritami/osobnosťami, ale na dialóg v krčme medzi dvoma dlhoročnými kamošmi. Sila a intenzita invazívnych otázok dosiahla svoj vrchol v epizóde s Fredom Durstom..., hento, keď som videl, reálne som neveril, že to vidím :D. A prečo som v úvode povedal zvláštna udalosť – je ba až zázrakom, že táto rovnica dokopy funguje. Tie dve premenné (štýl x mená) sa nikdy predtým v takej miere nestretli. Takýto štýl bolo zvyčajne možné vidieť v nejakých treťotriednych šou, ktoré boli silou-mocou wannabe edgy a hostia bývali neznámi stokári, ktorých nikto nezaujímal a kariérne nemali čo stratiť. --- Videl som niekoľko desiatok epizód, je ich však pár tisíc, takže nechcem radšej ani vedieť, aké klenoty nahrané na VHS či cez DVR ešte niekde ležia a čakajú na nahranie na net. Howard Stern je unikát, pojem a definícia nechutného (myslené v dobrom) zábavného priemyslu s príchuťou klasického amerického tabloidu. Je neopakovateľný a nezopakovateľný. Howard Stern je klenot a poklad. A čoskoro tiež studnica 90s/00s nostalgie. --- Fred Durst Interview / (x) / [Symbolické hodnotenie č. 8000] --- (14.7.2022) Po polroku po niekoľkých desiatkach epizód je niekoľko stoviek a čistá závislosť <3 ()

• SiriusXM platí Sternovi za túto šou 100 miliónov amerických dolárov ročne, čo vychádza takmer na 2 milióny týždenne a $300,000 denne. (Real Tom Hardy)