foto

Adam Brown

  • nar. 29.5.1980 (38 let)
    Velká Británie
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Adam Brown se narodil dne dvacátého devátého května roku 1980 v Berkshire v Anglii ve Velké Británii. Je to anglický herec, divadelník, spisovatel, scénárista, komik, mim a stand-up komik. Vystudoval John O'Gaunt Community Technology College v Hungerford v Berkshire a posléze umění na Middlesex University v Londýně, kde se setkal s Clare Plested, která mu pomohla dostat se do britského komediálního divadla Plested and Brown.

Po tomto angažmá se inspiroval a vytvořil svých sedm show nazvaných Carol Smillie Trashed my Room, The Reconditioned Wife Show, Flamingo Flamingo Flamingo, Hot Pursuit, Minor Spectacular, Health & Stacey and The Perfect Wife Roadshow, s nimiž vystupoval po celé Velké Británii.

Přesto všechno se v televizi příliš neukázal, protože je mu především přední divadlo, protože dle jeho názoru zde může neustále něco zlepšovat a mít tak zpětnou vazbu s obecenstvem, které na jeho iniciativu ke změně reaguje. Zabrouzdáme-li do nedávné historie, zjistíme, že na obrazovkách jej bylo možné vidět v roce 2009 a to v televizní sérii známé televizní stanice CBBC, ChuckleVision, kde si zahrál jako Oswald Potter či v několika reklamách firem jako Money Supermarket, Cheesestrings, Standard Life a Virgin Group.

Jeho filmový průlom si každý může dobře pamatovat, protože jej dnes můžeme pamatovat z filmů z prostředí Středozemě mapující příběh jednoho z nejslavnějších hobbitů z celého Hobitína a dokonce i Kraje Bilba Pytlíka, kde si jednoho z trpaslíků družiny Thorina Pavézy, Oriho.

Pavel "P. J. D." Dovhanič

Herecká filmografie

Filmy

2017 Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
2016 The Limehouse Golem
2014 Hobit: Bitva pěti armád
2013 Hobit: Šmakova dračí poušť
2012 Hobit: Neočekávaná cesta

TV seriály

2017 The End of the F***ing World (TV seriál)
Epizoda 2 (S01E02)

Dokumentární

2017 McKellen: Role na tělo
2015 Filmuj! (TV seriál)

TV pořady

2011 Big Morning Buzz Live (TV pořad)
2007 Rencontres de cinéma (TV pořad)
1987 ChuckleVision (TV pořad)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace