Cyborg (1989)

Áno, toto je absolútna sračka. Avšak k dokonalosti jej niečo chýba.

Cesta do fantazie (2001)

Od tohto roku je film definitívne mŕtvym žánrom :) Už sa nemá kam posunúť... A áno, Spielberg má pravdu. Nielen on, ale my všetci sa musíme takýmto veciam klaňať. Povinne každý, kto chodí rád do kina. Už nemám tie oči, čo som mával.

Plump Fiction (1997)

Ja vlastne ani neviem čo k takej sračke napísať. Snáď len pre tých čo nevideli: Nenechajte sa zlákať že je to paródia na Pulp fiction, Natural born killers a pod. Nie je to vtipné. Nie je to pozerateľné. Je to prašivá nuda. Jednu hviezdičku dávam len preto, lebo Plump Fiction je dobrá lekcia pre tých, čo dávajú na "oficiálne texty" distribútorov.

Nebe (2002)

Malo to byť aspoň o 2O minút dlhšie. Takto ostalo mnoho vecí iba načatých. Ale inak bol pre mňa tento film príjemným prekvapením.

Scary Movie 2 (2001)

Jedno mi vŕta hlavou... To Tim Curry fakt netušil že hrá v tak príšernej sračke?

Chyťte ho! (1995)

Čože tak slabé hodnotenia? Hm...asi ste nečitali skvelú Leonardovu predlohu. Jo, to všetko nejak vysvetľuje :)

Švábi (1996)

Príbeh o tom, ako sa dobrý nápad, dokonca s podporou MTV môže zmeniť na nefalšovanú nudu. Pozerať sa na to dá len preto, že je to PSYCHO.

Smallville (2001) (seriál)

Aj vy máte pocit, že všetci herci sú vyrobený z umelej hmoty?

xXx (2002)

Ja mám akčné filmy fakt rád, ale to je fakt príšerné. Na to, ako je tam veľa výbuchov a akcie, som sa celkom slušne nudil. Toto má byť tá pecka, ktorá odrovná 007? Možno.....ale ja som už 14 rokov mal. Komando bolo lepšie!