Zdrojový kód (2011)

Mnohé recenzie i hodnotenie na CSFD sú prehnané ... tento film nie je žiadny zázrak, skôr taká spotrebná, veľkým štúdiom vyrobná jednohubka, ktorá sa má zapáčiť každému od fanúšika sci-fi po vašu romanticky založenú partnerku, resp. potom na žiadnej úrovni neuspokojí úplne. Chodiť do kina je zbytočné ... keby som toto vedel vopred, počkal by som si na domáci formát.

Kids (1995)

Fucking real trip with another doomed generation and some classic tunes.

Ať vejde ten pravý (2008)

Veľká škoda, že dnes sa točia samé primitívne horory a poriadnych príbehov ako tento je akútny nedostatok.... dochádza tá správna krv... máme málo dobrej mladej krvi!

Tarantule (1955)

Asi takto: scénky s pavúkom sú jediným, čím môže tento film potešiť. Dej sa neuveriteľne vlečie, pardon, on tam žiadny dej nie je ... laboratórium v púšti vybuchlo, pavúk ušiel, lusknutím prstu narástol do veľkosti Sochy Slobody a žerie kravy, ľudí etc. Všetci herci hrajú štýlom ala Schwarzeneger, čakal som že niekto v zábere zaspí. Hlavným hrdinom je hrdinský doktor a bla...bla...bla...

Návštěva z vesmíru (1953)

Nevidel som v 3D, takže ťažko vôbec hodnotiť. Toto je prvé sci-fi odohrávajúce sa v púšti, predstavuje pohľady z očí príšery a má v rámci žánru inovatívny dej, avšak toto všetko sa z hľadiska zábavy pri sledovaní nijak nezúžitkuje, naopak tieto dobové novinky dnes chutia prevarené klyšé. Samozrejme toto je béčko so všetkým, čo k tomu patrí a v 3D kine s dvoma projektormi by som si ho nenechal ujsť.

Mstitel (1989)

Krvavé, dementné tým správnym spôsobom, a k tomu podávaný Dolph v čiernej koži. Práve som si dal slušnú dávku nostalgie, oživil si pamätné scénky a zjedol dve varené kukurice. Díky za jazdu, i keď mohla byť i lepšia.

Počátek (2010)

Za premakaným vizuálom, za údernou hudbou, za prekomplikovaným príbehom sa skrýva ....veľké prázdno plné prázdnych postáv. Sklamanie.