Prázdniny pana Beana (2007)

Jedním slovem: hrůza. Kromě dvou scén se mi na tomto filmu nelíbilo naprosto nic. Konec, kdy nějaký režisér mele několik minut dementní básničky a na závěr všichni zpívají byl nejhorší závěr filmu, který jsem snad kdy viděl. Nechápu, že Rowan Atkinson hraje v takto stupidním snímku. Přitom jeho poslední celovečerák byl naprosto dokonalý. Škoda. Děkuji, nechci, nikdy více.

Tajemství Lesní země (2006) (TV film)

Taková lepší pohádka, kde nehraje uřvaná Blanarovičová apod. Mě se to i líbilo. některé frky od Pavučince stály za to:-)

Za rozbřesku (2006) (seriál)

Po shlédnutí prvního dílu musím konstatovat že seriál je téměř plnohodnotnou náhradou za LOST, který má nyní pauzu. Myšlenka časové smyčky, či chcete-li spojení Na hromnice o den více a Uprchlíka se jeví jako zajímavé, ale uvidíme, co přinesou další díly.

Hrdinové (2006) (seriál)

Po LOST, Prison Break a dalsich amící dokazují, že seriály dělat umějí. Co dodat? Vynikající seriál, alespoň po šesti dílech mohu říct, že jsem nadšen.

Pan Rosnička (2005)

Výborný Nicolas Cage v hlavní roli

Erasmus 2 (2005)

No na jedničku to rozhodně nemá, nejlepší z tohoto filmu byla jednoznačně hudba a Wendy:-)

Osudový dotek 2 (2006)

Čtyři hvězdy pokud jste neviděli jedničku, jinak by to bylo asi na 3. Ale mě se to celkem líbilo.

Panic je nanic (2006)

Film jen potvrdil, co jsem si myslel - Vaňková je ... když dá třem za noc:-)