Mezi vlky (2011)

Mám pro tento film dvě slova: velké zklamání. Dejme tomu, potenciál by lehce byl, kdyby nebyl uchopen takhle neskutečně nekreativně. Kdosi si zřejmě vymyslel pár scén, které tam nastrkal, ať už se tam hodí a mají tam smysl, či nikoli, a aby toho nebylo málo, spojil je naprosto násilně a s ještě menším smyslem. Technicky je také všechno špatně a o dialozích ani nemluvím. Je to spíše špatná pohádka pro děti, ze které budou mít noční můry...ale bohužel je to asi jediný okruh diváků, který se nebude pozastavovat nad děním každých pět minut.

Voda pro slony (2011)

Od tohohle kousku jsem vůbec nedostala to, co jsem očekávala. Možná má očekávání byla přespříliš velká a zastínila ty dobré věci, protože já jich tam moc neviděla. Obyčejný slaďáček, který je podán naprosto nezajímavým způsobem. Chybí tomu nějaký duch, co by vás oslovil, nějaký tahoun, který by vás vtáhl do děje....celé je to takové ploché a nic neříkající.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Knihu jsem četla a rozhodně je to tak trochu něco jiného, než filmy Twilight Sagy...Filmu toho přirozeně dost chybí, není tak dotažený do konce a má hromadu nedostatků. Přesto u tohoto dílu jsem se bavila víc, než jsem čekala. Už mi asi přestali vadit polonazí vlkodlaci a všechny ty obrázky šité na míru teenagerům. Pattinson mi asi bude vadit vždycky, ale kdo mě velice mile překvapil byla Kristen Stewart. Téhle slečince jsem ještě nepřišla na chuť a špatně se mi na ní dívá. Tady ze sebe ale vymáčkla více než obvykle a musím přidat i poklonu za to, jakou krásnou anorektičku ze sebe dokázala udělat. Celkově si myslím, že nejvíc povedený je závěr filmu a díky němu dávám o hvězdičku víc, než by zbytku filmu patřilo.

Nezapomenutelné dětství (2004)

Jde sice o vcelku zajímavý snímek (asi jen díky tomu nenudí a vysloužil si alespoň ty tři hvězdičky), ale jinak kde nic tu nic. Ačkoli jakýsi hlavní nápad se mi líbil, byl docela špatně a dost mělce zpracovaný. Nakonec pak člověk ani neví, o co tam vlastně jde, kde je ten problém, který nám tam servírují, ani co si z toho má vůbec odnést. Každopádně jestli je pravda, co jsem tu někde četla, že scénář vznikl během šesti dní, tak by to tomu tak akorát odpovídalo...

Válka Bohů (2011)

Filmy tohoto typu jsou poslední dobou vážně neskutečně zlé. Po Clash of the Titans jsem si říkala, že snad nic moc horšího ani natočit už nejde, ale tímto jsem se přesvědčila o opaku. Kde jenom začít? Snad rovnou u herců...děs běs a bída nad bídu bez výjimek, kde ty herce našli vážně netuším. Z toho co jsem viděla bych to tipla na to, že vybrali lidi z přijímaček na vyšší hereckou, co neměli to štěstí se dostat. A co to bylo za oblečky? Jako by si Liga výjimečných řekla, že se hodí do parády a sjednotí barvičky, k tomu sem tam nějakýt ten superman a kdoví co ještě a nakonec je božstvo jako partička co vykradla krámek s maškarními oblečky. Taky jsem za celý film nepostřehla, že by někdo řekl něco třeba jenom trošilinku inteligentního...možná by to ani nemuselo být inteligentní, kdyby to alespoň nebyla jenom výplň času...s výjimkou Hyperiona, všechno, co kdo vypustil, byl takový kec, že jsem to málem nerozdýchala (jako například výrok Dia: Jestliže v nás mají lidé věřit, musíme my věřit v ně, a proto se jim nebudem ani v nejmenším plést do života....wtf?? ať se každý zamyslí sám, jak neskutečná kravina to je). S tímto přímo souvisí fakt, že celý film je postavený na ničem, nebo hůř, prostě jenom na pitomostech...pitomě pokračuje...a pitomě i končí.

Super 8 (2011)

Ne že bych od toho filmu čekala kdo ví co, ale i tak to bylo lehce zklamání. Ne že bych se nudila, ale od sci-fi/trilleru bych nečekala, že se budu každou chvíli smát tomu, co tam zase vymysleli za kravinu, nebo každou chvíli nechápavě kroutit hlavou. Začne to úplně nesmyslným začátkem, na kterém je bohužel celý film postavený, pokračuje to dětmi, které se snad narodily jako superhrdinové a naprostý idioti, protože mají nějakou vidinu, že zvládnou všechno na zemi i mimo zem, ale přesto z nějakého divného důvodu pořád potřebují své tatínky, a přes mimozemšťana, co všechno ničí a žere lidi v podzemí, který nikoho nezabije a ještě se svou kořistí jedná v rukavičkách, to skončí něčím, co na začátku ani nebylo možné, protože jinak by ten film neměl o čem být. Dvě hvězdičky za to, že se na to i tak dalo koukat.

Dešťová víla (2010)

Říkám to pořád, ale bohužel stále je to pravda, nové české pohádky stojí za velké kulové, a možná ani to ne! Nemá to žádný příběh, všechno je jenom ohromně patetické, slaboduché, povrchní, přímočaré, jakoby to vymýšlelo pětileté děcko, a i to by možná mělo více fantasie. Celé je to nuda, občasné vložené rádoby písničky jsou strašné a otravné, charaktery jsou k pláči....jednu hvězdičku dávám za těch velmi málo úsměvných momentů, co se tam našly.

Strážci - Watchmen (2009)

Co bych chtěla pochválit je kamera, práce s ní se mi vážně líbila, ale krom toho ten film spadá do průměru...Nevidím na tom nic nového, zábavného nebo zajímavého, co se příběhu nebo postav týče. Výhodou snad ještě je, že je to o poznání inteligentnější, než ostatní filmy tohoto žánru.

Zkažená úča (2011)

No prostě blbina, na to se nedá říct vcelku nic jiného...Komedie bych tomu neříkala ani v legraci, každá hláška a každá scéna byla spíš trapná, nudná a děsně předvídatelná...Jednoduše jen špatný pokus o komedii.

Lovci hlav (2011)

Mé hodnocení je čistě subjektivní, jelikož nejsem velký fanda kriminálek, nevyznám se v nich, a tudíž nemohu hodnotit příliš objektivně. Jak už jsem napsala, tento žánr mi není moc blízký, takže jsem nebyla nikterak nadšená z celého filmu, v měřítku mého pobavení šlo o zlatý střed. Rozhodně bych ale musela pochválit promyšlenost (alespoň na první pohled), že jsem během filmu vystřídala alespoň tři své závěry a že, i přes happyend, byl pro mě konec vcelku neočekávaný.