Baby Looney Tunes (2002) (seriál)

Na standartní Looney Toones nemají ani náhodou, občas jsem se zasmál, ale nebyl to seriál, který bych jakkoli vyhledával a zaujmout snad může pouze ty nejmenší, nebo některé puberťačky, kterým se může líbit roztomilé provedení postaviček.

Život s Louiem (1995) (seriál)

aneb Život tlusťocha. Nemastný neslaný seriál.

Horákovi (2006) (seriál)

Horákovi jsou českou napodobeninou mnohem lepšího i slavnějšího amerického seriálu Krok za krokem. Velká rodina, pět dětí a také poměrně dobrá zábava hlavně z rukou Patrika (Jakub Prachař), který se stále snaží přiblížit holkám a vymýšlí proto fůru blbostí. Druhá část seriálu ale ztrácí svoje kouzlo, protože už se točí pouze kolem zamilovaných nevlastních sourozenců Tomáše a Evy.Seriál pak zatlačuje zbylé postavy do ústraní a seriál jde mírně do hajzlu.

Dexterova laboratoř (1996) (seriál)

Klasika kanálu Cartoon Network, zároveň jedna z mých oblíbených "fantasmagorií". Dexter je vážně geniální a ta jeho laboratoř nebo vynálezů nějaký ten úsměv vykouzlí. Zvlášť pokud je pod neustálými útoky jeho dlouhonohé sestry.

Špionky (2001) (seriál)

Seriál je fajn ale přijde mi, že jsou všichni ti darebáci a zloději příšerně nemožní.

Co je Andy? (2001) (seriál)

Poměrně průměrný animáč vysílaný už dlouhou dobu českým Jetix. Vypráví o klučinovi jménem Andy, který doslova vyhledává průsery. Skvělý český dabing, a některé velmi zábavné epizody, většinu doby však bohužel vaše bránice zůstane v klidu.

Třída číslo 402 (1999) (seriál)

Promiň Martine, ale já si jich cením "pouze" na tři hvězdičky, i když tahle rozmanitá parta děcek mi hodně často připomíná naší třídu na gymplu a stejně jako my jsou i oni občas zdrojem skvělého humoru.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Začátky byly fajn, ale nyní seriál upadá. Postavy mi dokázaly přirost k srdci, stejně jako přerůst přes hlavu.

Taxi (2004)

Typický američani, vezmou britský (v tomhle případě francouzský) humor a předělají ho podle svého. Takže totální katastrofa, s jedinou vtipnou hláškou, kterou níže popsal Malarkey. Ta hvězdička je za Queen Latifah, která je skvělá herečka a zároveň jediná věc, která zabraňuje, aby tento film skončil na hřbitově zapomnění a pod kolonkou odpad!