FincherD.

• 17.6.2016  23:40
    Orel Eddie (2016)

Povznášející :-)

• 26.1.2016  23:29

Tohle by si měl v kině každý prožít !!!

• 23.7.2014  12:52

Je to jako hodně slabá epizoda Krajních mezí, ale natažená na dvě hodiny. Po dlouhé době civilní Depp je sice osvěžující, což ale nezabrání tomu, že film je po zajímavě vyhlížejících cca 40. minutách velká nuda a já už si z něj vlastně nic nepamatuju, což je možná dobře.

• 22.11.2013  00:16

Chci za kámoše Sama Rockwella.

• 6.5.2012  23:27

Nebeská romanťárna a láska už asi na celý život.

• 15.3.2012  12:58

Smyslová Love Story.

• 22.1.2012  19:09

Aj, tak málo zábavy za tolik peněz (150 mil.!!!) Po ženě ve vodě přišel chlapeček ve zmrzlé vodě, aby zabránil válce mezi národy živlů. Bohužel zjistí, že ovládá pouze větry.......... Film má slušnou výpravu a výbornou, epickou hudbu J. N. Howarda.

• 18.1.2012  00:49

T2 je prostě jeden z největších filmových bijáků v historii filmu + Obří krok do budoucnosti zvláštních efektů.

• 7.1.2012  13:39
    A-Team (2010)

Hurónská, divošská, akční teamovka, které vládne čtyřka, okolím soustavně nasíraných chlápků. Chemie funguje na jedničku. Škoda jen, že kamera v akčních sekvencích neubrala trochu na epileptik-metru.

• 7.1.2012  13:15

Každý občas potřebuje kopilota. To zjišťuje i George Clooney v satiricko-sociálně-dramaticko-romantické " flight-movie ", které chybí snad jen výraznější hudební doprovod. Herecky jisté, Anna Kendrick je objev a je super, že si dále vybírá zajímavé role ( Pilgrim, 50/50...), začínám být její fanoušek.

• 7.1.2012  12:59
    Kick-Ass (2010)

FILM ROKU 2010! Je to vlastně žánrová směska, která má ale víc stylu než velká část komiksových adaptací.

• 6.1.2012  14:03
    50/50 (2011)

O rakovině s láskou a hlavně s vtipem...:))

• 22.7.2011  11:45

Škoda, že to není takové retro, aby to byla větší sranda. Ta stylizace do 80. let je totiž strašně nevyužitá, teda až na soundtrack - výběr 80's fláků je paradní. Jinak je to pohodová, dost předvídatelná romantická komedie, která mi ale strašně sedla, a to i díky povedenému castingu: T. Grace je sympatický, D. Fogler mě snad poprvé ve filmu nesral, T. Palmer je strašně HOT! A je taky hezké, vidět zase ve filmu Michaela Biehna. V té železné kouli musel bejt hic:))

• 11.4.2011  19:25

Režisér D.L.Bousman si nejspíš splnil sen a natočil ujetě/sympatický muzikál, který mě nějakým zábavně/uchylným způsobem pobavil. Fanoušci rockových songů, latexu, podvazků či plynových masek si můžou přihodit hvězdičky navíc.

• 11.4.2011  19:15
    Repo Men (2010)

Morální poučení? Kupovat orgány na dluh se nevyplácí, když totiž neplatíte včas, Repo Men je zabaví! Ale to už víme z dob filmu Repo:Genetická opera:) Jenže tady není prostor pro nějaký muzikálový zpěv či tanec, drsný Jude Law totiž nechává tančit pouze svůj nůž a zpívat svoje bouchačky, aby se v závěru našlo sólo i pro pilku. Škoda jen té pointové závěrečné tečky - nemusela přijít.

• 11.4.2011  18:35

Dlouhá a trudná je cesta přes Sibiř, lesy, pole, stepy, hory, písky až do indické vísky. Peter Weir ještě nenatočil špatný film a Útěk ze Sibiře není vyjímkou. Jen to prostě tentokrát není tak strhující jak jsem čekal a na co jsem si u jeho filmů zvykl. Herci výteční, hlavně ústřední trojice - herecký bůh Ed Harris, talentovaný Jim Sturgess a zábavný Colin Farrell jako ruský zlodějovrah, který nikdy neodkládá svůj " vlčí nůž ". Bohužel jejich putování a strašlivé útrapy jsou natočeny s určitým odstupem, což mi bránilo v jakékoli empatii vůči postavám, díky čemuž na mě film emotivně vůbec nepůsobil. Masky a nádherné přírodní scenérie (na filmu dělala National Geographic) jsou plusem.

• 11.4.2011  00:12
    Trosečník (2000)

I'm so lonely, so lonely.......

• 17.12.2010  17:52

Paráda, že se Hvězdný prach nesnaží jako jiné fantasy spektákly, usilovně napodobovat Pána Prstenů a jde si vlastní, skromnou cestou. Vznikla tak úžasná pohádka pro dospělé-jší, které nic nechybí - velká láska, humor ani napětí a hlavně vypravění o tom, že když se vypravíte získat něco, po čem si myslíte, že vaše srdce touží, vetšinou zjistíte, že vlastně hledáte něco úplně jiného. A Claire Danes je možná nejkrásnější hvězda co jsem spatřil:)

• 23.10.2010  17:35

Je to kýč jak prase, ale s velmi hezkou, příjemnou na poslech a různorodou hudbou. Závěr navíc parádně graduje. Pozor na dabing - je otřesný.

• 18.10.2010  11:58

Freddy vs. Jason 1 : 0, bohužel v soutěži: "Remakeová žumpa". Freddy vede hlavně díky atmosféře, humoru a hlavní hrdince, ačkoli legendární hororová ikona vypadá jako Imhotep z Mumie a zní jako vožralej školník, což není strašidelné a bohužel ani zábavné. Pozitivem zůstává ještě hudba Jablonskyho a jedno povedené mordování dívky, které odkazuje na původní Noční můru.

• 3.10.2010  12:10
    Con Air (1997)

Jeden z filmů ze "Svaté akční trojice"(Skála, Nebezpečná rychlost), let devadesátých. Narvané letadlo bandou neskutečných postav, parádní hlášky, boží akce, chytlavá hudba.......Takže se připoutejte, prosím - bude to dost házet!!!

• 24.9.2010  19:18

Až bude peklo přeplněné, mrtví začnou chodit po Zemi a tvořit velké fronty před obchoďákem s lidským masem zdarma. Snyder se s ničím moc nemaže a klasický zombie horor přetavil v nabušený adrenalinový nářez.

• 10.9.2010  12:47

Nejspíš i vzhledem k děsivým vystoupením Jean Rena ve věcech jako Trable v ráji, jsem mu roli ex-kmotra v Marseille sežral. Děj filmu je sice trochu zbytečně zalidněný spoustou postav a zbytečných dějových linek+flashbacků, aby nakonec stejně zůstala postava jediná a její cesta za pomstou. Jinak je ale všechno v pořádku - svižná režie s hollywoodským střihem a kvalitní Badeltovou hudbou táhne film nahoru.

• 10.9.2010  11:09
    Bitch Slap (2009)

Tyhle feny věděj jak člověka rozpálit.Hodně divokou jízdu ve vykřičeném stylu, bohužel trochu zpomalují flashback/cut scény s hrozivou digitalní projekcí v zádech.

• 17.7.2010  18:51
    Tanec s vlky (1990)

HLEDAL SMRT A NAŠEL SÁM SEBE. Costnerův opus větší než Jížní Dakota je nádherný hluboký lidský příběh, který uspokojí každičký filmový smysl. Ale táááá hudba, táááá hudba!!!

• 4.7.2010  00:57

Williamson vládne teenage-hororům konce 90.let a Tajemství, jako výplň mezi Vřiskoty fungovala skvěle, VHSka se mi pořádně ohrála. Navíc je tady Jennifer Love Hewitt, o které jsem míval dokonce velmi příjemné sny , ale F.Prinze Jr. mohl po prvních minutách skončit raději na háku.

• 4.7.2010  00:38

Nepovedený sequel, ale s guilty nádechem. Ovšem bílej jamajčan J.Black je vélké WTF! J.Love Hewitt v plavkách!!!:)

• 18.5.2010  23:56

Začalo to krutým trestem a skončilo hrůzným zločinem.Výborně zahrané a působivé drama, které si zasloužilo trochu nápaditější režii.

• 15.4.2010  15:25
    Bod zlomu (1991)

Pro mě dnes už kultovka, která vůbec nestárne. Cool Swayze, výborný Reeves s božáckým jménem Johnny Utah! Vtipně hláškující Busey jako Angelo Papas(taky dobrý jméno) a adrenalinová režie K.Bigelow. Teď už jenom chytit správnou vlnu.

• 17.10.2009  12:23
    Firewall (2006)

Tohle byl virus, Harrisone.

<< předchozí 1 2 3 4