Americký zločin (2007)

Začalo to krutým trestem a skončilo hrůzným zločinem.Výborně zahrané a působivé drama, které si zasloužilo trochu nápaditější režii.

Bod zlomu (1991)

Pro mě dnes už kultovka, která vůbec nestárne. Cool Swayze, výborný Reeves s božáckým jménem Johnny Utah! Vtipně hláškující Busey jako Angelo Papas(taky dobrý jméno) a adrenalinová režie K.Bigelow. Teď už jenom chytit správnou vlnu.

Firewall (2006)

Tohle byl virus, Harrisone.

Hanebný pancharti (2009)

Q.Tarantino prostě miluje film. V Hanebných panchartech, filmovou premiérou ve velkém kině, mění dokonce historii. Než se ovšem tak stane, zasype nás kulometnou palbou parádních dialogů, vzduch naplní skvěle vybranou hudbou a armádou výtečných herců: Ch.Waltz - brilantní, T.Schweiger - militantně zábavný, B.Pitt - hláškující, M.Laurent - okouzlující, D.Kruger - fajn.

Odpor (2008)

Zwick jede na neutrál, herci moc dobří. U mě vede ale L.Schreiber a to už od Vřískotu 2.

Dlouhá cesta (2002)

Sice už nepůsobí jako když jsem to viděl poprvé před lety,ale pořád-srdceryvné,slzopudné,klišoidní.......Mandy Moore je velmi fajn.

Pátek třináctého (2009)

Velký, nasráný hokejový brankář s mačetou místo golmanské hole měl raději zůstat u ledu. Jedna hvězdička za jeden povedený a vtipný mord.

Miss Březen (2009)

Au, velké zklamání, hlavně potom co jsem si několikrát pouštěl trailer, který mě velmi bavil. Bohužel většina opravdu zábavných situací a vtipů je vystřílena právě ve 146 vteřinové ukázce. V samotném filmu je všechno převálcováno humorem za hranicí trapnosti. Navíc je dost těžké sledovat film, když máte chuť po 20min. jednoho z hlavních hrdinů zabít. Samozřejmě nechybí porce fekálního humoru-jeden exkrementální se prakticky, jako dllouhé lejno, táhne skoro celým filmem:(

Protivný sprostý holky (2004)

Místy děsně zábavné, jinak zatraceně dobré! Určitě jeden ze dvou nejlepších filmů s Lindsay Lohan, která je tady velmi fajn, což lze ale asi říci o celém obsazení. Svižná Watersova režie + zábavný scénář Tiny Fey, dělají z filmu(v rámci žánru) to nejlepší co lze vidět. Některé scény jsou přímo boží!

Smrt čeká všude (2008)

Výborné! Kathryn Bigelow má prostě gule na správném místě. Takový ten polodokumentární styl těmhle filmům velmi svědčí. Moc se mi líbila práce kamery - snímání napínavých scén z mnoha úhlů skvěle stupňuje napětí, které bylo místy až explozivní.