Love Jacked (2018)

Pretože sa to nehralo a ani nechcelo hrať na nič iné, než to bolo. Od prvej sekundy som tušil, čo dostanem a to jednorázovú oddychovku večer.

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Ja neviem, ale nejak som bol pol filmu zmätený z toho, co Emma vlastne chce / nechce. A tak nejak som tak aj ostal aj po filme. Pritom to malo taký potenciál... Veľká škoda.

Coco (2017)

Chuťovka. Pixar opäť oprášil mexickú noc mŕtvych, len jej tentoraz dodal viac krimi, viac akcie, nové pesničky a nejaký ten dojáčik. A ono to zafungovalo skvelo.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

V pokračovaní bolo viac dialógov, ktoré nie vždy boli potrebné a nie vždy fungovali. Takže som sa nebavil až tak veľmi ako pri prvej epizóde. Ale tie akčné scény to nakoniec všetko predsalen vynahradili.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Bez spoilerov ťažšie... ale malo to svoje tempo, myšlienku a smer. Škoda nevysvetlenej minulosti, lebo takto nie je úplne jasné, že kto čo vlastne chce. Návšteva, ktorú dostal Luke bola skvostná a ďalej to už išlo samo od seba.

Doktor Strange (2016)

Bolo to zábavné, výpravné, plné efektov-taká klasika od marvelu. Zrejme vznikol nový obľúbený "pet" - kabát.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Vadilo mi toho celkom dosť - samotný fakt, že to bolo v USA, aktuálna politika v USA, čarovanie Colina Farrella bez prútika, zdĺhavé naháňanie zvieratok, čítanie mysle, problém s vymazaním pamäte celému mestu. Ale napriek tomu sa počas pozerania dostavil ten pocit, že znova raz pozerám niečo zo sveta Harryho Pottera, sveta v ktorom som vyrástol a objavil fantazy literatúru. Asi preto som mu to odpustil.

Hledá se Dory (2016)

Bavil som sa a o to mi pri rozprávkach zvyčajne ide. Áno, nebolo to až tak dobré ako Nemo, ale zas to nebolo až tak zlé, ako som sa obával. Chobotnica rulez, aj keď šoférovanie auta si už mohli naozaj odpustiť.

Inferno (2016)

Spracovnie knihy bolo veľmi verné, až po...jeden okamih, z ktorého som bol potom mierne nasrdený a to sa odráža aj na hviezdičkách. Z doteraz sfilmovaných najslabšia verzia knihy.

Kung Fu Panda 3 (2016)

Mohlo byť lepšie...ale aj horšie, takže vlastne sa to celkom dalo.