ShiShinka

okres Hodonín
Student

Twitter: ShiShinka

• 23.12.2010  12:28

Budu jako stín.... Jako stín v noci!

• 6.2.2010  21:49
    Hostel (2005)

opravdu velmi nevkusné. Hvězda za posledních pár minut filmu,kdy hlavní aktér utíká.

• 7.7.2011  20:11
    Jack (amatérský film) (2010)

Fan of Nataša.

• 19.4.2010  20:12
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Kdyby to nebyl takový haj*l..

• 23.6.2009  16:49
    Junior (1994)

Tuto komedii jsem jako dítě zbožňovala, s mým bratrancem jsme měli několik oblíbených hlášek. Snažím se, abych si takovýto postoj k této komedii zachovala i nadále, tudíž se na ni nehodlám už nikdy podívat.

• 6.3.2011  19:33
    Kauzy z Bostonu (TV seriál) (2004)

Můj ranní chléb, když mám školu na 10.

• 21.4.2011  11:29
    Kick-Ass (2010)

Tak Chloe byla fakt úžasná. A to jsem si myslela, že mě bude štvát stejně tak, jako ostatní děti v kterémkoliv filmu. Ale dávala si to parádně. A Dave? Joo, když si nasadil masku a nechal vyniknout svý přednosti v obličeji (oči, rty), tak taky aspoň za něco stál :)) *joke*. Fakt dobré, nad očekávání. A poprvé jsem musela mít nějaký OST :)

• 9.4.2011  17:06

"Vidim hrdost! Vidim sílu! Vidim pořádnýho chlapa, kterej se s nikým a s ničím nesere!"

• 1.3.2010  13:40

Ani nevim,za co ty dvě ** dávám. Příběh takový neslaný nemastný - přiznávám,že jsem ani pořádně nepochopila, o co že tam ide. A pokud jde jen o to, jak se rytíř z kováře stal, tak si to ani ty dvě hvězdy nezaslouží. Víc jak sáhodlouhé souboje mi vadily hlavně ty fanatické kecy o Bohu. "Bůh si to přeje." - nevim, co si Bůh přál tím, že mi dovolil to shlédnout.

• 17.3.2011  19:55
    Legie (2010)

Posledních pár minut jsem sice měla rusky, ale to už mně bylo docela jedno, jak to celé dopadne.

• 1.3.2010  13:42

viva la prsa Diane Keaton !

• 28.1.2012  20:48
    Let's Dance 2 (2008)

Jo, tak takhle trapně už mi teda dlouho nebylo.. Děs!

• 9.4.2011  17:28

No, tak tohle jsem viděla. Jednou. A vůbec mi nebude vadit, když to už nikdy neuvidim.

• 23.1.2011  01:19
    Láska přichází zvolna (TV film) (2003)

Docela nůďo noo. Když nad tím tak přemýšlím,ani jsem se na ten film nemusela dívat, ono to tak nejak bylo všechno jasné, co se tam stane.

• 18.11.2018  14:47
    Marcella (TV seriál) (2016)

Opravdu mám problém oblíbit si seriál, kde hlavní hrdinka je naprostý magor, ve zlém smyslu slova, a všechno jí prochází. Krimi linka pak může být sebezajímavější, nicméně když se vyšetřovatelka chová ke všem jako naprostá krá*a, tak si radši pustím Vraždy v Midsomeru.

• 5.10.2019  19:32
    Marianne (TV seriál) (2019)

Nelogické, nelogické a ještě jednou nelogické.

• 28.9.2008  11:54
    Masakr v Texasu (1994)

Ano, to jsem viděla. To je asi tak vše, co k tomu možu říct.

• 25.5.2009  19:24

Překlad slova "serial" na "masový" absolutně odmítám komentovat. Ano, pro obyčejného laika, který nemá o těchto věcech ani ponětí to musí být za 5 * . Bohužel mi zde chybělo více faktů, více profilování osobností atd.. nejvíce mi zde ale chyběl rozhovor s Jeffreyem, který jsem shlédla v angličtině na youtube a předpokládala jsem, že i zde by mohl zaznít. Potěšilo mně zde ale zveřejnění dopisu Alberta Fishe. jako dokument převyšuje normu jiných dokumentů.

• 12.8.2010  16:57

nevím,jestli chci zkoušet, zda má distributor v oficiálním textu pravdu..

• 23.1.2011  21:27

Willa Ferrella asi už nikdy nebudu mít ráda. V tomhle filmu mi nepřišlo absolutně nic vtipného. Nehledě na to, že jsem celý film měla nutkání onen program, na kterém film bežel, neprodleně přepnout.

• 19.3.2011  11:31
    Mr. GS (TV pořad) (2008)

Tolik nuceného smíchu se jen tak nevidí.

• 6.8.2009  11:01
    Muzikál ze střední (TV film) (2006)

Hvězdička za Zaca Efrona. Ten hlas je fajn. Vanessa mi svým hlasem absolutně nesedla, je to na mě až moc monotónní ječák. A příběh... Kde? Já tam žádnej neviděla.

• 11.3.2011  15:20

To jen v New Yorku pršej černoši.

• 23.1.2011  01:17

No ten Taye je ale hrozně hezký chlap! A film? Takový ten typický průměrný ala produkce Hallmark.

• 17.5.2009  13:28
    Normal (2009)

Na mně tam bylo až moc sexu, který nesouvisel s panem Kňažkem. Případ Petra Kurtena znám velmi dobře a troufnu si říct, že i podrobně, tudíž jsem od tohoto filmu čekala poněkud více kontroverzních záběrů, než holý zadeček pana Gajdoše. Na druhou stranu, pokud touto scénou chtěl pan režisét poukázat, jak se pan obhájce Gajdoš začíná s panem Kurtenem sžívat, tak budiž. Ale ano, užila jsem s to. za prvé, protože to bylo v kině. za druhé, že film nebyl obyčejný, hrál si s barvami a ukazoval realitu, čímž splnil nálepku "podle skutečné události" - ne jako většina filmů takto označovaných (nebudu jmenovat Texaský masakr). A paní Dagmar? nádhera!

• 15.4.2010  19:59
    Občan Havel (2007)

Havel na hrad! *souhlasím s komentářem od Tosima"

• 26.3.2011  23:06
    Odcházení (2011)

Tato hodnocení, co tu jsou... ta jsou velmi smutná.

• 4.3.2010  13:09
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Ach bože! Ty herecké výkony! V trapných situacích většinou určitý pořad přepínám,tady už ani nemám odvahu začít.

• 27.6.2008  19:18

Tim Burton je pro mě jedinečným režisérem a jeho účes mi vždycky připomínal Střihorukého Edwarda, kterého také režíroval. Jeho podání filmu, kontrast hororu a vtipu, temna a jasných barev,to je přesně to, co očekávám. Obsazení Johnnyho Deppa bylo to nejlepší, co kdy mohl Tim udělat. Johnny má své osobní kouzlo, které dodává každému jeho filmu takové TO, co je potřeba. Námět je pro mě originální a neohraný, překvapivě se to líbilo i mamince, která nemá ráda ve filmech krev. Tady když Johnny pitval vdovu bez hlavy a stříkla mu do obličeje krev, tak se smála na celé kolo. Zaujala mě i pointa, kdo by kdy čekal, že ten kdo vypustil bezhlavého rytíře je právě ta osoba, která to udělala. Moc mi tu ale nesedí Christina Ricci, je tu sice kontrast pochmurné atmosféry a všichni víme, že s tím má Christina zkušenosti z Rodiny Adamsových, asi i kvůli tomu mi k ní nesedí tady ta nevinnost. Ale samozřejmě, že herecký talent Christina má a snažila se velmi uspokojivě. Perfekní pro probdělé noci.

• 27.2.2011  20:11
    Ostrov (2005)

Dnes je opět v televizi, ale už ho podruhé vidět nechci.. To něco značí.