Ženy sobě (2011)

Očekával jsem film, ve kterém se decentně popíjí víno a během toho některá z dam občas utrousí nějaký ten vtípek. Po tomto snímku ale mám odbourány veškeré předsudky o komediích, ve kterých hrají hlavní roli snobácky oblečené pětatřicátnice. Tahle komedie má vše, co od komedie očekávám. Možná někdo namítne, že místy to bylo příliš nechutné, příliš sprosté, příliš já nevim co. Ano, bylo, a tak je to taky dobře.

84. Annual Academy Awards (2012) (pořad)

Když pominu fakt, že tento ročník byl co do kvality filmů podle mého názoru nejhorší, jaký vůbec pamatuju, tak i samotná show byla na můj vkus tak nějak osekaná a méně vtipná. Nebýt několika dojemných nebo humorných sestřihů, mé hodnocení by se propadlo někam na dno. Možná mohli dát více prostoru S. B. Cohenovi alespoň na červeném koberci pro lehké oživení. :-)

Válečný kůň (2011)

Po Tintinovi další zklamání. Stevene, vždyť ty přece umíš. Kde je problém? Co se s tebou stalo?

Kazatel (2011)

Alternativní svět postapokalyptického rázu, originalita v soubojích dnes málo vídaná a hlavně tempo a akce od začátku do konce. To je Kazatel. Nehodlám se zúčastňovat diskuze o tom, jestli jde o béčko nebo ještě hůře, jestli scénář a rozhovory mají nějakou hloubku apod. Zbytečné plýtvání energií nad těmi, které stejně lituji už delší dobu.

Hlasy nevinnosti (2004)

Nevyužitý potenciál. Válečné scény působí levně a odbytě (vycvičení vojáci střílí na 200 metrů od pasu a o nějakém krytí nemůže být moc řeč) a celý film je tak nějak pořád stejný bez výrazných posunů v ději. A dabing je zde opět kapitola sama pro sebe - strašné zvěrstvo.

Pomáhat a chránit (2011)

Na některých místech jsem se nahlas zasmál, ale na některých jsem se zase nahlas nudil. Nejvíc jsem si film užíval, když na scéně byli filozofující gangstři.

Legie (2010)

Čekal jsem víc, ale hodnocení je podle mě neprávem nízké.

Darfur (2009)

Když jsem viděl jméno režiséra, byl jsem skeptický, ale tenhle film je určitě zážitek. Slabším povahám nedoporučuji, místy je to celkem drsné.

Dračí doupě 2 (2005)

Jsem fanoušek RPG, ale tohle prostě ohodnotit ani nějakým průměrem nejde.