Povinnost a čest (2012)

Zajímavý pokus s (ne)herci z řad pravých Seals. Akce dobrá, přehlídka moderní vojenské techniky taky a ten zbytek .. no .. na tom vlastně ani tak moc v tomhle případě nezáleží. Lepší 3*.

Neopouštěj mě (2010)

I kdyby podivné a iracionální chování postav zde bylo myšleno jakože schválně, já jsem tu stupiditu nějak nemohl překousnout.

Vodní svět (1995)

A kdyby to šlo, dám ještě jednu hvězdičku za trimaran.

Nikdy to nevzdávej (2008)

Nic průměrnějšího a předvídatelnějšího si snad nelze představit, ale mně ty dvě hodiny utekly celkem rychle.

Bitch Slap (2009)

Těšil jsem se na béčkovou řežbu, ale na tohle se fakt nedalo koukat.

Zátah: Vykoupení (2011)

Film s nejjednodušším příběhem, jaký si lze představit. Ale dámy a pánové, máme tu co do činění s akcí na špičkové světové úrovni, která vážně posadí zadnici.

Vlkodav z kmene Šedých psů (2006)

Vlkodav po stránce efektů ujde. Hudba pasuje. Středověkému městu věříte jeho středověkost a takovou jakože správnou dřevěnost a pošpiněnost. Velký problém je ale v soubojích, ty jsou nepřehledné, divně prostříhané a v tomhle směru mají ruští filmaři ještě hodně co dohánět. Chvílemi jsem si říkal, že je to fakt profesionálně odvedený kus dobré práce, ale někdy zase naopak, že bych lecjakou scénu natočil lépe snad i sám.

Jmenuji se Khan (2010)

Muslimský Forest Gump. Proč ne. Jen to je trochu spatlanina.

Prometheus (2012)

Přiznám se, že jako určitě většině lidem mi některé scény připadaly minimálně podivně vymyšlené, ale pointa a forma byly zvládnuty dobře. Takhle má vypadat moderní sci-fi. Zvlášť oceňuji nové nápady jako mapovací sondy, ovládací panel na mimozemské lodi apod.

Hněv Titánů (2012)

Velkolepá podívaná. Jako fanouškovi 300 mě mrzí, že nedali trochu prostoru sparťanským formacím v poslední bitvě, ale to už bych asi chtěl moc. Jo a pro ty, kterým se film nelíbil, protože čekali zřejmě nějaké shakespearovské dialogy či co, nechme promluvit klasika > http://www.youtube.com/watch?v=017fbuClzxE#t=0m7s