Nákaza (2011)

Jen další film o smrtící nákaze v řadě. Nic víc, nic míň. Vědátoři a další lidi běhají sem tam, volají svým blízkým, hodně lidí umře a najednou hurá máme lék.

Vyměřený čas (2011)

Chudí hodní lidé zvítězili nad bohatými a zlými. Pan Marx by měl z tohoto snímku jistě radost. Ne vážně, ušlo to už jen pro ten nápad s časem. Sice od začátku víte, jak to celé dopadne, ale vzhledem ke slušnému tempu je to prostě zábava a o to tady jde, že. No a Amanda Seyfried je prostě kouzelná. :-)

Perníkový táta (2008) (seriál)

Černý humor, drsné scény a v určitých momentech jsem snad ani nedýchal...

Cesta samuraje (2010)

V komiksovém duchu vytvořený western, jehož nejlepší částí je závěrečné bitkaření, které je standardní vykrádačka, ale zábavná.

Auta 2 (2011)

Kdyby Burák nebyl tak trapný, hodnotil bych výše. Už jen pro mojí slabost pro Guida. Škoda.

Pan Bobr (2011)

Skvělé drama od začátku do konce. Nepochopitelné zařazení do žánru komedie asi napsal člověk, který to buď neviděl nebo nepochopil.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Odkazy a narážky na různé filmy a filmová klišé jsou parádní, ale u mě vede pohrávání si s rasismem (Piercův větrný mlýn ve mně vyvolal záchvat smíchu).

Green Lantern (2011)

Tak pozor, zdejší hodnocení "odborníků" velmi klame, ale věřte mi, že i jim se ty efekty líbily. Jen to nemohou přece ventilovat navenek. Doufám, že určitě bude druhý díl, protože fantazii se zde meze nekladou a prostoru pro další nápady je mnoho (je libo jako trénink souboj s meči následovaný vyzkoušením pár triků z videoher a završení řádnou dávkou z minigunu? .. žádný problém!).

Terra Nova (2011) (seriál)

Slušné, ale Stephen Lang je přece zvyklý na trochu jiné digitální efekty. Po téhle stránce se mohlo přidat na rozpočtu.

Útok na věžák (2011)

Gorilla-wolf-motherfucker :-) ... Kdo neviděl v originále s trochou znalostí angličtiny, měl poloviční zážitek.