Projekt X (2012)

Až budete někdo podobnou párty pořádat, nezapomeňte mě pozvat.

Bůh žehnej Americe (2011)

Zamyšlení nad civilizací, skvělý scénář. Pozdější vyvražďovačka už je trochu víc přehnaná a dovedená do vyloženě komediální roviny, ale určitě se každý zamyslí nad tím, jestli má v okolí někoho, koho by nejradši hned teď popravil. A myslím si, že většina z nás by někoho našla. A ta mladá holka Tara Barr má docela šťávu, už se těším na její další film.

Iron Sky (2012)

"Tak tedy, kdo nevyzbrojil své vesmírné lodě?" V první řadě je nutné se dívat na Iron Sky jako na komedii a politickou satiru a nečekat od toho prostě nic víc.

Jump street 21 (2012)

Jsem strašně rád, že to bylo pojaté jako komedie. Do čtyř hvězdiček mi ale chyběla ta chytlavá znělka ze seriálu.

Expres (2008)

Pokaždé, když vidím podobný film z prostředí amerického fotbalu, tak si říkám, že už se konečně budu muset naučit ty pravidla, abych tomu taky jednou rozuměl! ... Ale i kdyby, tenhle příběh je sice dojemný a podle skutečnosti a tak, ale to zpracování mi nějak nesedlo. Asi mi tam chybělo trochu víc humoru a narážek nebo něčeho jiného. Každopádně určitě nelituju, že jsem se na to kouknul. Ale je to "jen" nadprůměr, nic víc.

Umělec (2011)

Pejsek byl fajn.

Jana Eyrová (2011)

Forma dobrá, ale příběh mě hodně zklamal.

Italský hřebec (1970) odpad!

Tak toto je vskutku něco strašného. :-)

Kronika (2012)

Už mi ty rádoby amatérské vlastní záběry lezou krkem a tady se přidávají ještě průmyslové kamery, mobily kolemjdoucích apod., což na celý film hází takovou podivnou nerealističnost. Na druhou stranu je ale nutné dát plusové body za námět a povedené efekty.

Bitevní loď (2012)

Tak tohle musí být pro antiamerikanisty utrpení.