The Beatles: Get Back (2021) (seriál)

Byli krásní. Byli čtyři. Byli NEJ! Ringo,  George, Paul a John. THE BEATLES. Dokonalý dlouhý dokument, který mohl klidně být ještě delší. Skvělá práce pane Jackson. 👍

Vražedná práva - Kdo umřel? (2016) (epizoda)

Zatím asi nejlepší díl! Jak mě ze začátku iritovali Connor a Asher tak se stali mými nejoblíbenějšími postavami. Samozřejmě po Annalise. Viola Davis je prostě skvělá.

Lady Gaga: Hold My Hand (2022) (hudební videoklip)

Že by další Oscar pro Lady Gaga za původní píseň k filmu? Držím palce!

Top Gun: Maverick (2022)

Kopírování původního filmu od úvodních titulků počínaje, vizuálem, pojetím scén a závěrečnými titulky konče, novému dílu nijak neškodí ba naopak, TOP GUN: MAVERICK se stává okamžitě a o to víc ikoničtější a už teď za mne mohu říct, že je kultovní. Vůbec nevadí, že děj je naprosto předvídatelný - ba naopak je dobře, že rozvíjí postavy a vztahy. Potěší, že se na pár minut objeví Iceman Val Kilmer a ve flashbacku se mihne i Meg Ryan a Anthony Edwards filmoví to rodiče Milese Tellera. Dostals Tony Scotte in memoriam krásné věnování! Fenomenální pokračování jaké tady snad ještě nebylo. * viděno podruhé v IMAX 22.07.2022. Absolutní zážitek na obrovském plátně. 👍🎬📽

Tina (2021)

Simply the Best! Tino Turner byla, jsi a vždy budeš ta nejlepší. 👌

Neviditelný (2020)

Tak to se opravdu povedlo. Od začátku do konce jsem zažíval tíživý nepříjemný pocit sdílený s hlavní hrdinkou. Fakt dobré.