Dalších 365 dní (2022)

Roztoužená opálená těla, krásné exteriéry a luxusní interiéry bohužel nezachraňují debilitu příběhové linky, která díky neskutečně otravným písním hrajícím snad po celou stopáž filmu, táhne toto dílo do hlubokých vod zapomnění.

Monstrum (2022) (seriál)

Pomalé, vtíravé, temné, hrůzné, odporné a bůhvíco ještě, ale v konečném výsledku vynikající seriálový počin mapující hrůzné činy sériového vraha Jeffreyho Dahmera ve vynikajícím hereckém podání Ewana Peterse.

Parfumér (2022)

Zcela zbytečná modernizace slavného románu Patricka Süskinda je zcela bez chuti a bez zápachu s otravným vše dovysvětlujícím voice-overem téměř v každém záběru.

Případy 1. oddělení - Veteráni (2022) (epizoda)

Úžasnej díl, kdy 1. oddělení pomáhá s vyšetřováním Plíšek ( Polívka). Stará parta je celá pohromadě.

Případy 1. oddělení - Podnájemníci (2022) (epizoda)

Po šesti letech tady máme nové případy 6. oddělení a po zahřívací první části se zase máme na co těšit. Doba pokročila a v týmu jsou nové postavy, které nejenom v příběhu ale i mezi mnohými diváky to budou mít těžké. Za mě dobře. Jenom chybí postava Plíška. Ale co. Nová doba si žádá změny.

Elvis (2022)

Nádherně barevné opulentní filmové obžerství v tom nejlepším slova smyslu aneb originální Elvisova biografie jaká tady ještě nebyla. Prostě báječná filmová lahůdka.

Palmer (2021)

Průměrné drama s nadprůměrným Timberlakeovým hereckým výkonem, které pohladí u srdíčka.

Rakeťák (2022)

“Do nekonečna a ještě dál!” Krásné nostalgické pohlazení.

The Beatles: Get Back (2021) (seriál)

Byli krásní. Byli čtyři. Byli NEJ! Ringo,  George, Paul a John. THE BEATLES. Dokonalý dlouhý dokument, který mohl klidně být ještě delší. Skvělá práce pane Jackson. 👍