Ivusha

okres Brno
studující lenoch:-)

homepage

• 3.2.2009  12:58

Čekala jsem od Po mnohem víc, než se mi dostalo.

• 3.2.2009  12:56

Anna Faris je pravá blondýnka:D Některé gagy jsou vtipné, ale celkový příběh je katastrofální...;-)

• 3.2.2009  12:54

Bylo to kouzelné a magické. Benjamin byl ale i přesto takový odtažitý a ukecaný. (jakože příliš dlouhý :D)

• 1.2.2009  12:40
    Divoška (2008)

Inu prvoplánové, předvídatelné (jako že zítra je pondělí a já se budu učit) a klišoidní... ale má to svoje anglické kouzlo:D Prostě normální blbost na sobotní odpoledne, u které nemusíte mozek ani mít, natož ho zapínat;-)) I přesto dávám tři hvězdičky, ježto ten úlet nebyl zas až taková hrůza...:-)

• 31.1.2009  18:30

Simon Pegg prostě kraluje. Bez jeho britského přízvuku, šarmu a vtipu by film nebyl ani poloviční. Sice je to malinko průhledné, ale ani tak se téhle komedii nedá uzmout přízvisko 'jedna z nejzábavnějších z poslední doby'.;-)

• 26.1.2009  20:23

Už při titulcích jsem zoufala, proč to jen nemělo delší stopáž! Úžasný film s ještě úžasnějšími herci. Říkala jsem si, že ty ódy na Heatha snad ani nemohou být pravdivé... ale ony byly! Seděla jsem celou dobu přikovaná a pokaždé když se Joker objevil na scéně, hltala jsem ho... sakra, asi si to půjdu pustit znovu!

• 26.1.2009  20:02

Před Temným rytířem jsem si to musela pustit znovu, ježto už jsem film téměř zapomněla... a nechápu, jak se mi to mohlo stát! První půlka je úžasná a neotřelá. Nedíváme se na klasického hrdinu, který se přes noc stane superhrdinou. Bruce se jím stává postupně... a přeci se neutopí v žádném závalu klišé a patosu...:-) Podle mého jedna z nejlepších komixových adaptací (a to píšu jen proto, že jsem se vzápětí podívala i na toho Temného rytíře:-))

• 16.1.2009  12:25

film vtáhne do děje a člověk se nemůže odtrhnout... jeden z nejlepších upírských kousků;-)

• 11.1.2009  20:17
    VALL-I (2008)

Dobrá, trochu toho ponaučení se nám snaží vecpat, ale kdo by se na to ohlížel, když má před sebou rozkošně žvatlajícího Wall-Eho!:-) Nad technickou stránkou jsem vážně jen zírala, začátek mě odrovnal. V Pixaru jsou prostě dokonalí profesionálové! Romantika to byla mnohem lepší než kdejaká "lidská". Wall-E si tak získal moje srdce:-)

• 5.1.2009  16:41

Jeden z nejlepších filmů tohoto žánru. Hlavní dvojka je (v té době:-)) neotřelá a really sympatická!

• 5.1.2009  13:20

Kvůli Kimovi:-)), úvodní scéně a závěrečnému proslovu to prostě musíte vidět!:-)

• 5.1.2009  13:16
    Constantine (2005)

Charismatický Constantine, co cigaretu z pusy nevytáhne, božský Satan, co se na něj neskutečně těší.... opepřeno bezpohlavním Gabrielem (Gabrielou?:-)). Prostě skvělá podívaná se skvělými triky. Co víc si od takového žánru přát?:-)

• 5.1.2009  13:10

A prý, že je Spielberg za zenitem... pfff:-)

• 5.1.2009  13:00
    Titanic (1997)

A tak... dřív jsem z toho byla vážně odvařená! Ale s odstupem času musím říct, že to za těch jedenáct oskarů vážně nestálo. Ovšem - na druhou stranu nechápu ty odpady.

• 5.1.2009  12:54
    Neprůstřelný mnich (2003)

Proč jen tam je Roden?!:D

• 5.1.2009  12:52
    Gothika (2003)

Tam za to stojí snad jen ta písnička... která se tam stejně nehodí:D

• 4.1.2009  18:37
    Evoluce (2001)

Taková kravina, až je to děsná sranda:-)

• 4.1.2009  18:26

To se musí vidět od titulků po titulky;-)

• 4.1.2009  18:25

Prostě klasika... a velice dobře si ji zapamatujete, ježto je veršovaná;-))

• 4.1.2009  18:23

Na téhle pohádce mi odjakživa vadilo jedno: PRINC! Jak mohli obsadit Hrušínského do takové role? No dobrá, dejme tomu... Co ale pak vedlo režiséra k tomu, aby ho svlékal do půli těla?? Co do půli těla, vždyť má ty bombarďáky na půl žerdi... to mě vždycky odrazuje od sledování tohoto skvostu.:-)

• 4.1.2009  18:15

Mám stavy, kdy ten film nemám (a tím myslím, že NEMÁM) ráda... Hrušínský je zde na druhou stranu nezapomenutelný... P.S. Líbil se mi Ramiho komentář...

• 4.1.2009  17:55

Jedna z mála novějších pohádek, co se povedly.

• 4.1.2009  17:38
    Princezna ze mlejna 2 (2000)

Pokračování pohádky?! WTF?!

• 4.1.2009  17:17
    Zámek hrůzy (1999)

Jen nechápu, proč to vzniklo...:D

• 4.1.2009  17:16

Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek... Perfektní Vondráčková s Neckářem. "A nohy? Ty nejsou vidět... Hm, mám pro ně jen jedno slovo Óóóó." Králové jsou dokonalí... a co teprve ti rádci?!:-) Pohádka, na kterou se dívám pokaždé, když ji v televizi zmerčím;-)

• 4.1.2009  17:14
    xXx (2002)

Za matičku Prahu:D

• 4.1.2009  16:40

Hlavní je hrdinka nesympatická, není tu jediný důvod, proč by si s ní chlápek, co truchlí po smrti snoubenky měl něco začínat... Možná, že Longoria je měla udržet opravdu od sebe a bylo by to lepší:D Prostě NUDA

• 4.1.2009  16:36

.... a pak se mi to přestalo líbit.

• 4.1.2009  16:33
    Sunshine (2007)

Ten konec, ten konec... Mohli si to odpustit, nejsou to přece američané;-)

• 4.1.2009  16:32
    Divoké vlny (2007)

Scény ze zákulisí jsou výborné, námět je taky skvělý. Bohužel mi ale celý příběh přišel nějak moc uspěchaný, proto film dosahuje jen průměru ve svém žánru. Rychle nabyl, rychle pozbyl. Už druhý den si to pamatujete jen matně...