Hollywood Dirt (2017)

Panebože, to bylo blbý! Přiznávám, že jsem to před pár lety četla, a kvůli tomu jsem byla zvědavá i na adaptaci. Ta knížka ale takhle stupído nebyla (jako do zlatýho fondu to taky nebylo, ale kurňa ve svým žánru dobrej průměr). Hlavně ty herecký výkony byly fakt na Oscara. Paní plastická operace a její fejkovej jižanskej přízvuk se nedaly sledovat ani poslouchat. A ten týpek, co hrál oscarovýho herce a uměl jen jeden výraz byl taky vtipnej. Nakonec to bylo tak blbý, až to bylo komický.

Jana Eyrová (1996)

Tahle adaptace se moc neblyskla.

Everwood (2002) (seriál)

Prvni serie vyborna, druha slabsi a treti desna... Nejsem si jista, jestli mam na ctvrtou.

Kouzelník Žito (2018) (TV film)

Nuda. A je fakt tak tezky najit charismatickeho hlavniho hrdinu? Kde jsou princove jako treba z Pysne princezny nebo Tri orisku?

Pravý rytíř (2016) (TV film)

Takove plytvani krasnymi kostymy...

Zrození národa (1915)

3 hodiny zivota, ktere uz nikdy nedostanu zpet. Co by clovek pro tu diplomku neudelal... 😀

Pád (2016)

Já fakt nevím, jestli odpad nebo jedna hvězdička. Ale nakonec asi *, protože jsem se zasmála. :D

Útěk z vězení (2005) (seriál)

S přibližně dvanáctiletým zpožděním jsem začala sledovat Prison Break s mužem, který to už kdysi (prý - nic si nepamatuje) sledoval. Hm. Některé postavy bych zastřelila za jejich chování, (Mluvím o tobě, T. J.), jiné nelze nemilovat. Jsem zvědavá na další série, i když jsem slyšela, že to pak jde docela kvalitativně dolů... Snad to stihneme zkouknout před avizovanou pátou. :)

Časové pásmo bylo změněno